ATV, Kalp Yarası Dizisine Hiç Acımadı! Kalp Yarası Dizisinin Final Çanları Çaldı!

ATV, Kalp Yarası Dizisine Hiç Acımadı! Kalp Yarası Dizisinin Final Çanları Çaldı!

ATV'nin sevilen dizileri arasında gösterilen Kalp Yarası için zor bir karar verilecek. Dizinin final yapması bekleniyor. Hikayesi her geçen gün daha çok tepki çeken dizinin reytinglerinde düşüş yaşanmakta. Peki Kalp Yarası ne zaman final yapacak? Dizinin hayranları bu haberi duyunca çok üzüldü.

ATV'de ekrana gelen pek çok dizinin yüksek reyting elde ettiğine şahitlik ediyoruz. Çok fazla izlenmeyen diziler de kısa süre içerisinde final yaparak yayın hayatını sonlandırıyor. Hal böyle iken Kalp Yarası dizisi ise belki de en düşük reytinge sahip ATV dizisi olarak karşımıza çıkmakta. Sevilen dizinin izlenme oranları ortalama sayılsa da ATV gibi bir kanala göre düzeyinin düşük olduğunu söylemek mümkün. Peki Kalp Yarası dizisi final yapacak mı? Bir süredir reytinglerin azalması ile mücadele ettiğini görüyoruz. İşte dizi için verilen karar...

Kalp Yarası Final mi Yapıyor?

Başrollerinde Gökhan Alkan ve Yağmur Tanrısevsin oynayan dizide hikayenin gidişatı hiç sevindirici değil. Dizinin final yapıp yapmadığı sorulsa da seyirciler daha çok senaryo ile ilgili şikayetçi. Pek çok kişi, Ayşe ve Ferit arasındaki ilişkinin ne zaman düzeleceğini soruyor. Artık daha somut ve izleyicilerin hoşuna gidecek adımlar atılması gerekirken aksine kötü karakterlerin ön plana çıktığını görüyoruz. Hande'nin seyircilerin tepkisini çekmesiyle birlikte reytingler daha da düşmeye başladı.

Final Tarihi Açıklanmadı

Kalp Yarası dizisinin final tarihine ilişkin henüz somut bir açıklama yapılmadı. Dolayısıyla elimizde final bölümüyle ilgili bilgi yok. Ancak bu gidişle beraber resmi açıklama yapılır ve dizinin ne zaman final yapacağını öğrenmiş oluruz.