ATV Hercai Dizi Oyuncusu Hazar'ın Fişini Çekti! Hazar Diziden Neden Ayrıldı!

ATV Hercai Dizi Oyuncusu Hazar'ın Fişini Çekti! Hazar Diziden Neden Ayrıldı!

Hercai dizisinde bir oyuncunun ayrılığı söz konusu oldu. Dizinin başrol karakterlerinden Hazar Şadoğlu diziye her an veda edebilir. Hazar diziden ayrılıyor mu? Hazar ölecek mi? Hazar'ın yerini kim alacak?

Peki Hercai dizisinde neler yaşanıyor? Sevilen karakterin Hercai'den ayrılması senaryo değişikliğini beraberinde getirebilir. Çünkü uzun zamandır dizide yer alıyor ve pek çok sahne onun üzerine kurgulandı. Eğer o da giderse senaristler çözümü farklı senaryolarda arayacak. İzleyiciler için de önemli bir yeri olduğu bilinen Hazar Şadoğlu karakterinin geleceğiyle ilgili konuşacağız.

Hazar Şadoğlu Diziden Ayrılıyor mu?

Hazar Şadoğlu'nun diziden ayrılması için ölmesi gerekiyor. Onun haricinde sevilen karakterle ilgili herhangi set içi sorun bulunmamakta. Diziden ayrılması durumunda ise senaryoda böyle bir olayın yer aldığı düşünülecek. Ancak dizide her şey yolunda giderken ayrılması da anlamsız kalır.

Hazar Şadoğlu'nu Kim Canlandırıyor?

Hercai dizisinde Hazar Şadoğlu'na hayat veren isim Serhat Tutumluer'dir. Başarılı oyuncu geçmişte pek çok dizi ve filmde rol alarak oyunculuk performansını fazlasıyla kanıtlamış bir isimdir. Şu an için bir süredir Hercai dizisinde oynamaktadır.

Hercai Dizisinde Ayrılık Gerçekleşebilir

Hercai'de oynamakta olan birkaç oyuncudan en az birinin diziden ayrılması bekleniyor. Nedeni ise sosyal medyada da uzun süredir dillendirilen ölüm haberine dayanmakta. Dizinin başrol karakterlerinden birinin ölerek ayrılması muhtemel. Ancak bu karakterler arasında en dikkat çeken isim ise Hazar Şadoğlu. Karakterin uzun bir süredir dizide yer aldığı düşünülürse kendisine yakışır bir biçimde sonu hak ediyor. Ancak dizide neler yaşanacağını yakın zamanda göreceğiz.

Serhat Tutumlue

Hercai'nin başrol karakterlerinden biri olan Miran'ın babası rolünü oldukça iyi oynamaktadır. Serhat Tutumluer'in canlandırdığı karakter geçmiş zamanda oynadığı onlarca tiyatro oyunu sayesinde tiyatrocu kimliğini hala koruyor. Dizi ve film bakımından da önemli bir kariyeri mevcuttur. Hali hazırda dizi kariyerine devam etmektedir. İlk dizi kariyerine ise 1995 yılında Tersine Akan Nehir dizisiyle başlamıştır. Sinemada ise 2004 yılında Büyü filmi ile adından söz ettirmiştir. Ancak en fazla tecrübeli olduğu alanı soracak olursanız, tiyatroda onlarca oyunda oynamıştır.