Aşk Mantık İntikam Setinde Büyük Tartışma!  Vatandaş İsyan Etti!

Aşk Mantık İntikam Setinde Büyük Tartışma! Vatandaş İsyan Etti!

Aşk Mantık İntikam dizisi yeni bölümleri bir süre duraksayabilir. Çünkü dizinin çekim yerinde bir sorun yaşandı. Vatandaşlarla yapım ekibi arasındaki sıkıntı tartışmaya dönüştü. Peki dizide ne gibi gelişmeler yaşanacak? Fox TV dizisi dava edilebilir. Orada yaşayan vatandaşlar kalabalıktan şikayetçi...

Aşk Mantık İntikam dizisinin çekimleri villaların olduğu bir bölgede yapılıyor. Villa dışına ise park edilen araçlar vatandaşları rahatsız etmekte. Zaman zaman yüze yakın set çalışanının orada bulunduğu belirtiliyor. Hal böyle olunca kalabalıktan sesten ve araçların park yeri bırakmamasından ötürü vatandaşların rahatsız olduğu ortaya çıktı. Peki diziyle ilgili nasıl bir gelişme yaşandı?

Araç Üzerine Tartışma Çıktı!

Ortaya atılan iddialara göre dizi ekibine ait olan bir araç, orada yaşayan bir vatandaşın villasının önüne çekildi. Daha sonra bu nedenle iki taraf arasında tartışma yaşandı. Tüm bu gelişmelerden sonra Melisa Döngel'in de olaya dahil olduğu iddia ediliyor. Sözlü tartışmayla beraber sosyal medya bu gelişmeyi konuşmaya başladı.

Yapımcıyı Dava Edecekler!

Çekimlerin olduğu noktada yaşayan sakinlerin Aşk Mantık İntikam dizisi yetkililerine dava açacağı ortaya çıktı. Pankart asarak sorunlarını dile getirdiler. Rahatsız olduklarını belirttiler ve bu durumun artık sona ermesini istediler. Şimdi ise nasıl bir yanıt verilecek veya hamlede bulunulacak merakla bekleniyor. Aşk Mantık İntikam dizisinin gidişatını etkileyecek bir sorun meydana gelir mi göreceğiz.