Aşk Mantık İntikam Dizisi Sona Yaklaşıyor! Dizi İstenilen Reytinglerin Altında Kaldı!

Aşk Mantık İntikam Dizisi Sona Yaklaşıyor! Dizi İstenilen Reytinglerin Altında Kaldı!

Yaz dizileri arasında yer alan Aşk Mantık İntikam dizisi yayınladığı günden bu yana reyting rekorları kıran diziler arasında yer aldı. Fakat yaz aylarının ilerlemesi ile diğer dizilerde olduğu gibi Aşk Mantık İntikam dizisinin de reytingleri düştü.

Yaz aylarına giriş yapılması ile birlikte dizilerin reytingleri de bir hayli düştü. Bunun bir nedeni olarak koronavirüs sürecinde normalleşme sürecine girilmesidir. Bunun dışında ekranların en başarılı yapıtlarından biri olarak izleyici ile buluşan Aşk Mantık İntikam dizisinin kemik izleyici kitlesi bulunuyor.

Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aşk Mantık İntikam dizisinin başrollerinde Burcu Özberk ve İlhan Şen bulunuyor. Bunun dışında Melisa Döngel ve Burak Yörük’ün sergilediği performans da izleyici tarafından büyük taktir gördü.

Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

Aşk Mantık İntikam dizisinin yeni bölümünde neler olacak? Ekranların romantik komedi dizisi olan Aşk Mantık İntikam, yeni bölümü ile gündem oldu. Dizinin yeni bölümünde İntikam bir anda aşka dönüşür. İzleyici tarafından çok sevilen romantik sahneler, sosyal medya aracılığı ile tekrar tekrar izlendi.

Güney Kore dizisi Türkiye’de de yoğun ilgi gördü

Güney Kore dizisi Türkiye’de de yoğun ilgi gördü. Güney Kore’den esinlenerek ekranlara taşınan Aşk Mantık İntikam dizisi herkes tarafından çok sevildi. Konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Aşk Mantık İntikam dizisi, final yapmayarak yoluna devam ediyor. Ayrıca dizinin birçok kişi tarafından sevilerek izlediği de biliniyor.

İlk 5 bölümü geride bırakan Aşk Mantık İntikam dizisinin yönetmen koltuğunda ise Murat Öztürk oturuyor. Başarılı yönetmen Murat Öztürk, Aşk Mantık İntikam dizisini bu zamana kadar sorunsuz bir şekilde getirdi. Hatta dizinin kısa sürede kemik izleyici kitlesine sahip olduğu da biliniyor. Alınan bilgiler neticesinde Aşk Mantık İntikam dizisi yaz dizileri arasında en çok beğenilen projelerin başında yer alıyor.