Aşk Mantık İntikam Dizisi Finale Doğru Gidiyor! Aşk Mantık İntikam Dizisini Ezip Geçti!

Aşk Mantık İntikam Dizisi Finale Doğru Gidiyor! Aşk Mantık İntikam Dizisini Ezip Geçti!

Cuma akşamları ekranlara gelen Aşk Mantık İntikam dizisi kısa sürede kemik izleyici kitlesine sahip oldu. Aşk Mantık İntikam isimli dizisi büyük sürprizi resmen kaçırdı. Ekranların tek romantik komedi dizisi olan Aşk Mantık İntikam dizisi eylül ayı itibari ile iyi bir çıkış yakaladı. İşte haberin tüm detayları...

Kış sezonuna giriş yapılmasının ardından Aşk Mantık İntikam dizisi çok iyi ilerleme kaydetti. Dizinin kemik İzleyici kadrosu Aşk Mantık İntikam dizisini izlemeye devam ediyor. Burcu Özberk ile İlhan Şen ikilisinin başrolünde yer aldığı dizinin konusu bir süre sonra drama dönüştü. Bunun ardından izleyiciden senariste tepki gecikmedi.

Aşk Mantık İntikam dizisi iyi bir çıkış yakaladı!

Romantik komedi hikayesini beğenen dizi severler bundan ötürü senaristlere tepkilerini sosyal medya aracılığı ile iletti. Ayrıca gülmek ve eğlenmek isteyen izleyiciler Aşk Mantık İntikam dizisinin değişen senaryosundan bir hayli rahatsız oldu. Büyük büyünün bozulmasının ardından Aşk Mantık İntikam dizisi günden güne izleyici kaybetti. Ayrıca dizinin ilk etapta çok iyi çıkış yakaladığı da biliniyordu.

Aşk Mantık İntikam dizisi bitiyor mu?

Burcu Özberk son yaptığı açıklamada Aşk Mantık İntikam dizisinde her şeyin yolunda olduğunu ortaya koydu. Fakat dizinin günden güne izleyici kaybetmesi de reytinglere bir hayli dizilere karşı reyting savaşına giren Aşk Mantık İntikam dizisi böylece büyük bir fırsatı da kaçırmış oldu. Bu fırsat sayesinde Aşk Mantık İntikam dizisi tüm kategorilerde birincilik elde edebilirdi. Kırmızı Oda dizisinin zayıfladığı ve Arka Sokaklar dizisinin de AB ve ABC1’de geri planda kaldığı bir dönemde Aşk Mantık İntikam dizisi bu fırsatı değerlendiremedi. Aziz dizisinin başlamasının ardından izleyiciler de yeni yapıma yöneldi. Aşk Mantık İntikam dizisi ise yapılan hatalı senaryo sonrasında reytinglerde geri planda kaldı. Fakat dizinin final yapacağına dair iddiaların ise doğru olmadığı ortaya çıktı. Aşk Mantık İntikam dizisi kemik izleyici kadrosu ile yoluna devam ediyor.