Arka Sokaklar Mesut Dizide Kalacak mı İzleyiciler Gerçeği Öğreniyor!

Arka Sokaklar Mesut Dizide Kalacak mı İzleyiciler Gerçeği Öğreniyor!

Arka Sokaklar yeni bölümünde Mesut ile ilgili yapılan sürpriz dikkat çekti. Şevket Çoruh dizide kalmaya devam mı edecek? Oyuncunun ayrılacağı söyleniyordu ama dizide son olaylar büyük ses getirecek. Kanal D dizisindeki son olaylar yanıt bulacak.

Arka Sokaklar dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Peki ya dizideki son dakika gelişmelerine göre neler biliyoruz? Son bilgileri sizlerle paylaşacağız. Öte yandan son durum belli olurken ünlü oyuncudan açıklama geldi mi merak edildi. Kanal D dizisi Arka Sokaklar'da güncel olarak bizleri neler bekliyor?

Mesut Diziden Ayrılacak mı?

Mesut için önemli bir senaryo çizildi. Oyuncunun kalıcı şekilde ayrılması beklenmiyor. Ancak karakterin Amerika'da tedavi görmek için kısa süreli gideceği yönünde çeşitli ifadelere yer verildi. Bu da güncel gelişmeleri açıklar nitelikteydi. Dolayısıyla merak edilenler tek tek yanıt bulacağa benziyor.

Şevket Çoruh'tan Açıklama Yok

Şevket Çoruh konuyla ilgili sessiz kalmayı tercih etti. Başarılı oyuncunun hali hazırda farklı projelerle ilgilendiği biliniyor. Dolayısıyla oyuncu kadrosuna dair bizleri nelerin beklediği de yanıt bulacak. Son zamanlarda oyuncu ile ilgili bazı iddialar ortaya atılsa da henüz yanıt bulan bir şey olmadığını belirtelim.