Arka Sokaklar Dizisinin Gözde Oyuncusu Camdaki Kız Dizisine Transfer Oldu!

Arka Sokaklar Dizisinin Gözde Oyuncusu Camdaki Kız Dizisine Transfer Oldu!

Kanal D Camdaki Kız dizisine Arka Sokaklar'dan oyuncu katılıyor. Oyuncunun ismi ve canlandıracağı karakter de açıklandı. 15 yıl dizide oynadıktan sonra ayrılan ve şimdi Camdaki Kız'a katılan oyuncu kim? Hayri karakterinin arkadaşını canlandıracağı belirtildi. İşte dizinin yeni bölüm fragmanı...

Camdaki Kız dizisinde Nalan'ın konağı terk etmesi ve sonrasında gelişen olaylar seyircileri heyecanlandırmıştı. Kanal D dizisi, başarılı yayın hayatını sürdürmekte kararlı. Öyle ki bu hikayeden hemen sonra diziye yeni bir oyuncuyu dahil etti. Hayri karakterinin tanıdığı olarak diziye katılacak oyuncu kim? Arka Sokaklar'da yıllarca oynamış olan ve daha yeni ayrılmış ünlü isimle anlaşıldı.

Yüsra Geyik Dizide Oynayacak!

Yüsra Geyik'in Camdaki Kız'a katıldığı öğrenildi. Yeni bölüm fragmanında da ünlü oyuncunun gözükmesi seyircileri mutlu etti. Başarılı ismin uzun süredir Arka Sokaklar'da oynaması nedeniyle artık kariyerine farklı projelerde devam etmek istediği ortaya çıkmıştı. Şimdi ise dizinin yeni bölümünde hangi karakteri canlandıracağı araştırılmakta.

Zeliha Karakterini Canlandıracak!

Arka Sokaklar'da olduğu gibi Camdaki Kız dizisinde de Zeliha karakteri ile karşımıza çıkacak. Oyuncunun iki dizide de aynı ismi kullanması tesadüf mü yoksa bilerek mi bu isim kullanıldı merak edildi. Dizinin yeni bölümlerinde Yüsra Geyik'i daha yakından göreceğiz. Üstelik Hayri karakteri ile olan ilişkisi de büyük ses getirecek.