Arka Sokaklar Dizisi Final mi Yapıyor? Yapımcıdan ve Oyunculardan Kafaları Karıştıran Sözler..

Arka Sokaklar Dizisi Final mi Yapıyor? Yapımcıdan ve Oyunculardan Kafaları Karıştıran Sözler..

Arka Sokaklar'da final iddiaları gündemden düşmedi. Başarılı oyuncu öyle şeyler söyledi ki duyanlar dizinin bu sezon final yapacağını düşünmeye başladı. Başroldeki isim, Kanal D dizisi hakkında neler düşünüyor? Sevilen yapımın sona ermesine birkaç bölüm kalmış olabilir...

Arka Sokaklar'la ilgili bazı gelişmeler meydana geldi. Başarılı oyuncu, dizi için öyle sözler sarf etti ki görenler ne diyeceğini bilemedi. Sevilen yapıma ait güncel gelişmeler ve çok daha fazlası gözler önüne seriliyor. Başrol oyuncusu, dizi için nasıl bir açıklamada bulundu? Son zamanlarda şaşırtıcı detaylar izleyicilerle paylaşıyor. Öyle ki diziye dair ünlü oyuncunun sözleri damgasını vuracak. Kanal D dizisi yayın hayatına dur durak demeden devam ediyor. Final iddialarıyla birlikte oyuncunun neler söylediği önem kazandı.

Rıza Baba'dan Şok Sözler!

Rıza Baba karakteri ile adından söz ettiren Zafer Ergin, önemli açıklamalarda bulundu. Başarılı ismin söyledikleri karşısında pek çok kişi şok geçirdi. Öyle ki oyuncu hiç beklenmedik ifadeler kullandı. Son zamanlarda adından söz ettiren isme dair bilinmeyenler de masaya yatırılıyor.

Arka Sokaklar Final mi Yapacak?

Arka Sokaklar dizisinin final yapıp yapmayacağı merak ediliyor. Oyuncu, verdiği mesajda “16 sene oldu hala heyecanlıyız. Bakalım daha ne kadar gidecek, onu da kimse bilmiyor. Oldukça değişti şartlar, bilmiyorum ne olur. Ama biz aynı hızla devam ediyoruz. Daha bitirmemize de dört bölüm kaldı. Böylece sezonu da bitirmiş olacağız. İnşallah seneye bütün dizilerle hep beraber, aynı şekilde başlarız” ifadesini kullandı. Dolayısıyla kendisinin diziye dair sözleri gündemdeki yerini koruyor.