Arka Sokaklar Dizi Oyuncusundan Ayrılık Açıklaması! Arka Sokaklar'da Yine Deprem Oldu

Arka Sokaklar Dizi Oyuncusundan Ayrılık Açıklaması! Arka Sokaklar'da Yine Deprem Oldu

Arka Sokaklar dizisinde yaşanan bir gelişme izleyicileri şaşırttı. Zafer Ergin'in diziden ayrılacağı iddia edildi. Oyuncu, bizzat konuyla ilgili açıklamada bulundu. Peki Rıza Baba karakteri artık yok mu? Kanal D dizisinde yaşanan bu gelişme sonrası Zafer Ergin'den hayranlarına önemli açıklamalar...

Kanal D dizisinin ilk bölümünden bu yana ekranda gördüğümüz Zafer Ergin, ayrılıkla ilgili bazı açıklamalarda bulundu. Rıza Baba karakteri ile ünlenen ünlü isim, Arka Sokaklar'dan ayrılacak mı çok merak ediliyor. Ayrıca kendisi de bu konuya bir açıklık getirmek istedi. Ödül töreninde Yaşam Boyu Onur Ödülü'nün sahibi oldu. Dizi adına buraya geldiğini de ifade etti. Kendisine takdim edilen ödülden ziyade Arka Sokaklar'dan ayrılıp ayrılmayacağı merak ediliyordu. Nitekim o da kısa süre içerisinde ortaya çıktı.

Zafer Ergin Diziden Ayrılacak mı?

Ünlü oyuncu dizinin yarılandığını ifade etti. Ömrünün yettiği kadarı ile çalışacağını belirtti ve diziden ayrılma iddialarına önemli bir yanıt vermiş oldu. Rıza Baba karakteri ile bütünleşen oyuncu, her yıl gösterdiği performans ile adından daha fazla söz ettiriyor. Adeta yıllara meydan okuyor ve performansından bir şey kaybetmiyor.

Rıza Baba Diziye Devam Edecek

Şimdilik Rıza Baba'nın ayrılacağını düşünmüyoruz. Diziye devam etmesi ve her hafta Cuma günü olduğu gibi Kanal D ekranlarında gözükmesi bekleniyor. Arka Sokaklar'ın yaşayan efsanesi olarak dizideki yerini koruyacak. Kendisine eşlik eden oyuncu arkadaşları da onunla çalıştığı için mutlu.