Annemizi Saklarken Dizisinin Final Tarihi Açıklandı! Star TV Dizilerini Peş Peşe Final Yaptıyor

Annemizi Saklarken Dizisinin Final Tarihi Açıklandı! Star TV Dizilerini Peş Peşe Final Yaptıyor

Star TV dizisinin ilk bölümü beklentileri karşılayamadı. Annemizi Saklarken dizisi final mi yapacak? Dizinin daha ilk bölümde erken finalle ekrana veda edeceği düşünülüyor. Başrolde oynayan Kutsi bile diziyi kurtaramadı. Dizinin kaçıncı bölümde final yapacağı ortaya çıktı. Star TV dizisi ne zaman bitecek?

Star TV'nin yeni dizisi daha ilk bölümde reytinglerde çakıldı. Annemizi Saklarken dizisinin ilk bölümünde seyirciler beklediği hikayeyi bir türlü göremedi. Fragman çok beğenilmişti ancak görünen o ki tek başına yeterli olmadı. Oyuncu kadrosundaki önemli oyuncular da dizinin beklentilerini artıran bir başka etkendi. Ancak dizi reytinglerde düşük bir performans sergiledi. Annemizi Saklarken kaçıncı bölümde final yapacak? Dizinin final tarihiyle ilgili merak edilenler...

Annemizi Saklarken Final Tarihi

Annemizi Saklarken dizisi final tarihi henüz belli olmasa da dizinin 6. bölümde final yapması muhtemel. Nedeni ise yapımcı ile kanal arasındaki anlaşmalar genel olarak 6 veya 13 bölüm arasında oluyor. Dizinin 5 hafta sonra final yapması beklenmekte.

Dizi Neden Az İzlendi?

Annemizi Saklarken dizisinin az izlenmesindeki temel nedenin hikayenin vurgulanış şekli olabilir. Fragmandaki görüntüler ile dizi esnasındaki görüntüler aynı orantıda ilerlemedi diyebiliriz. Seyirciler buna güvenerek diziyi izlemek istiyordu. Ancak yüksek beklentiler bir anda söndü.