Annemizi Saklarken Dizisi Yayın Hayatı Kısa Sürdü! Final Yapması An Meselesi!

Annemizi Saklarken Dizisi Yayın Hayatı Kısa Sürdü! Final Yapması An Meselesi!

Annemizi Saklarken dizisiyle ilgili yeni gelişmeler yaşandı. Dizinin reytinglerindeki son durum dikkat çekiyor. Peki Star TV dizisi ne zaman final yapacak? Reytingleri düşen dizideki eksiklik ortaya çıktı. Başroldeki oyuncuların emeği boşuna mı gidiyor? İşte diziyle ilgili merak edilen detaylar...

Annemizi Saklarken dizisinin yeni bölümleri yayınlanıyor. İlk bölümlerden itibaren reytinglerde başarı sağlamaması nedeniyle eleştirilerin hedefi oldu. Dizinin neden izlenmediği ise kısa süre sonra ortaya çıktı. Star TV dizisi kısa süre sonra final yapabilir. Dündar - Zerrin ikilisi heyecanla takip edilirken bir yandan da Handan karakteri ön plana çıkarılıyor. Handan'ın ön planda olması izleyiciler açısından pek de güzel bir gelişme olarak değerlendirilmedi.

Handan Tepki Çekti

Handan'a hayat veren Hande Doğandemir'in güzel bir performans sergilediğini görüyoruz. Ancak klasik annelikten biraz daha farklı olarak bencil olması çocuklarını daha az düşünmesi dikkat çekti. Oysa ki Dündar ve Zerrin'e biraz daha önem verilirse dizinin reytingleri yükselebilir.

Star TV Final Kararı Verebilir

Star TV ise bin bir umutlarla yayın hayatına başlattığı dizi için yeni bir karar vermek zorunda kalacak. Ya hikayede değişiklik yapılacak ya da dizinin final yapması sağlanacak. Oyuncu kadrosunda önemli isimler oynadığı için dizi potansiyeli oldukça fazla. Önümüzdeki hafta neler yaşanacak göreceğiz.