Annemizi Saklarken Dizisi Tepki Üstüne Tepki Alıyor!

Annemizi Saklarken Dizisi Tepki Üstüne Tepki Alıyor!

Annemizi Saklarken dizisinde yaşanan bu gelişme herkesi şok etti. Dizinin ana karakterleri arasında adeta savaş veriliyor. İzleyiciler, Fox TV dizisine bir daha şans vermeyebilir. Peki hangi konuda büyük tepki çekti? İşte diziyle ilgili izleyici ve yazarların çeşitli görüşleri...

Fox TV'de ekrana gelen Annemizi Saklarken dizisiyle ilgili dikkat çeken gelişmeler yaşanıyor. Reytinglerde başarı elde etse de dizinin genel gidişatı pek de iyi sayılamaz. Çünkü senaryoda çeşitli mantık hatalarının yanı sıra izleyicilere farklı gelebilecek bir mizaç bulunmakta. Blog yazarları da bu duruma değinerek dizi hakkında dikkat çeken bilgiler verdi. Anne karakterinin daha çok kendini düşünmesi bunlara en büyük örneklerden biri. Peki dizide tam olarak neler yaşanıyor? İzleyiciler dizi içerisinde ne gibi durumlardan şikayetçi?

Dündar Zerrin Geri Planda Kalmış!

Dündar ve Zerrin karakterleri ne kadar dikkat çekerlerse çeksinler Handan'ın ardında kalıyorlar. Hal böyle olunca izleyiciler dizinin çok fazla derine inmediği düşüncesine kapıldı. Handan'ın daha fazla sahnede yer alması da bunda etkili oluyor. Fox TV dizisi, eğer izleyicileri ekran başına kilitlemek istiyorsa hikayede önem verilen karakterler arasında bir değişim yapmak zorunda. Tüm bu gelişmeler dikkate alındığında çok fazla detay ortaya çıkıyor. Bir yandan da diziyle ilgili çeşitli iddialar ortaya atıldı.

Handan Abartılı Bulundu!

Handan'ın hal ve hareketleri yalnızca dizi inceleyicileri tarafından değil izleyiciler tarafından da abartılı bulunuyor. Haliyle bu da dizinin uzun vadede olumsuz yönde etkilenmesine neden olabilir. Mevcut reytinglerin daha düşmesinden çekiniliyor.