Alparslan Büyük Selçuklu Dizisine Kurtlar Vadisi Oyuncusu Katıldı!

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisine Kurtlar Vadisi Oyuncusu Katıldı!

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi reytinglerde zirveyi gördü. Şimdi ise diziye Kurtlar Vadisi'nden bir oyuncu katılacak. Ünlü oyuncunun ismi merak edildi. TRT 1'de oynaması beklenen oyuncu kim? Canlandıracağı karakter ile diziye damgasını vuracak. İşte izleyicileri bekleyen büyük sürpriz...

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi, Fahriye Evcen ve Barış Arduç'un başroldeki performansıyla beraber güzel bir çıkış yakaladı. Dizinin yeni bölümleri heyecanla izleniyor. Hal böyle olunca pek çok kişi dizideki gelişmeleri anlık olarak takip etmekte. Önümüzdeki haftadan itibaren diziye katılacak bir oyuncu ise şok etti. Bu oyuncunun kim olduğu açıklandığında herkesin aklına ilk olarak Kurtlar Vadisi geldi. Peki TRT 1'de yayınlanan diziye kim katıldı?

Dizide Kim Oynayacak?

Son zamanların en popüler dizilerinden olan Alparslan'a katılacak oyuncunun Şahin Çelik olduğu açıklandı. Başarılı ismin dizide hangi karaktere hayat vereceği merak ediliyor. Oba beyi olarak izleyici karşısına çıkacağı bilgisi iletildi. Böylelikle tam anlamıyla bir karakter adına sahip olmasa bile dizideki varlığı fazlasıyla hissedilecek.

Kurtlar Vadisi'nde Oynamıştı

Şahin Çelik'i yakından tanıyanlar onun daha önceden Kurtlar Vadisi'nde de yer aldığını biliyor. Haşmet Ağa karakteriyle bir döneme damgasını vuran ünlü ismin şimdiler de TRT 1 dizisine katıldığı haberi geldi. Oyuncunun yakın zamanda diziye dahil olacağını vurgulayalım.