Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Fahriye Evcen Ayrılıyor mu?  Fahriye Evcen Resmi Açıklama Yaptı!

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Fahriye Evcen Ayrılıyor mu? Fahriye Evcen Resmi Açıklama Yaptı!

Alparslan Büyük Selçuklu yayınlandığı her bölümde seyircileri ekran başına kilitlemeye devam ediyor. Ancak sosyal medya üzerinde çıkan söylentilere göre ünlü oyuncu Fahriye Evcen’ın diziden ayrılacağı iddia edildi. Detaylar haberimizde paylaşıldı.

Başrollerini Barış Arduç, Fahriye Evcen, Mehmet Özgü, Gizem Karaca, Sarp Levendoğlu ve birçok tecrübeli oyuncu barındıran Alparslan Büyük Selçuklu dizisi atılan yeni iddialar oldukça kafa karıştırdı. Sosyal medya üzerinde kişilerin söylentisiyle başlayan süreçte hayran kitlesini de endişe yapmasına neden oldu. Yapılan iddialara göre Fahriye Evcen ilerleyen bölümlerde ayrılacağı konuşuldu.

Resmi Bir Açıklama Gelmedi

Diğer taraftan az bir söylenti olsa da dizi tarafından herhangi bir açıklama yapılmadı. İlerleyen zamanlarda bu tür söylentiler çoğalırsa resmi taraftan açıklama gelecektir. Bu durum yaşanmaması hayran kitle tarafından da sevindirici gelişme olacaktır.

Alparslan Büyük Selçuklu Hangi Gün Saat Kaçta?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisi her Pazartesi akşam saat 20.00’da TRT 1 kanalında yeni bölümüyle seyircilerin karşısına çıkıyor. Her bölümünde farklı bir hikaye ve heyecanlı dolu sahneleriyle devam ediyor. Çıktığı günden itibaren oyuncu kadrosuyla adeta kendi farkını ortaya koyuyor.