Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Akça Hatun'un Fişi Çekildi! Akça Hatun Diziye Veda mı Ediyor?

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde Akça Hatun'un Fişi Çekildi! Akça Hatun Diziye Veda mı Ediyor?

TRT 1 dizisi Alparslan Büyük Selçuklu'da neler yaşanıyor? Kekavmenos'un başına gelenler karşısında herkes şok olacak. Akça Hatun'dan üzücü haber geldi mi? Fahriye Evcen'in diziden ayrılacağı iddia ediliyordu. Peki Alparslan, annesinin intikamını alabilecek mi? İşte dizide yaşanan son gelişmeler...

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. 20 Aralık Pazartesi ekrana gelecek dizide neler yaşanacağı hakkında bazı bilgiler elde edildi. Alparslan'ın Kekavmenos'dan intikam almak için farklı bir yönteme başvuracağı öğrenildi. Bu gelişmenin ışığında Akça Hatun'un son durumu da merak ediliyor. Uğradığı saldırıdan sonra diziden ayrılır mı merak edilmekte. Fahriye Evcen'in başarılı performansı diziye damgasını vuracak. Ayrıca Alparslan'ın Kekavmenos'a karşı yapacakları da yavaş yavaş ortaya çıkıyor diyebiliriz.

Akça Hatun İyileşecek mi?

Pek çok kişi Akça Hatun'un öleceğini düşündü ancak Fahriye Evcen'in canlandırdığı karakter diziden o kadar erken ayrılmayacak. Üstelik Kekavmenos'u bekleyen bazı gelişmeler olacak. Alparslan, hem annesinin hem de Akça Hatun'un intikamı için gün sayıyor. Dizinin yeni bölümünde Alpagut'un da damgasını vuracağını söylemeliyiz.

Alpagut ile İş Birliği Yapabilir!

Alpagut, Akça Hatun ile iş birliğini sürdürmeye eğilimli gözüküyor.  Dolayısıyla ikilinin büyük bir yıkıma yol açacağı düşünülmekte. TRT 1 dizisiyle ilgili çok fazla detay paylaşılmadı ancak yakın zamanda bazı güzel gelişmelerin yaşanabileceği belirtiliyor.