Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncusunun Sırrı Çözüldü! Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde O Detay Ortaya Çıktı

Alparslan Büyük Selçuklu Dizisi Oyuncusunun Sırrı Çözüldü! Alparslan Büyük Selçuklu Dizisinde O Detay Ortaya Çıktı

Alparslan Büyük Selçuklu'da Nizamülmülk karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Mehmet Özgür, seyircilerin beğenisini kazandı. Peki Mehmet Özgür bu zamana kadar hangi dizi ve filmlerde oynadı? İşte oyuncu hakkında bilinmeyenler...

Alparslan Büyük Selçuklu'nun sevilen oyuncusu Mehmet Özgür, dizide büyük dikkat çekiyor. Kendisi Uyanış Büyük Selçuklu ve Alparslan Büyük Selçuklu'da da oynayarak farkını ortaya koymakta. Normalde iki dizinin oyuncu kadrosu birbirinden farklı. Ancak Mehmet Özgür bir istisna olarak gösteriliyor. Dizide Nizamülmülk'ü canlandırarak adından söz ettirmekte. Daha önce pek çok dizi ve filmde rol alan ünlü oyuncu, kariyeri boyunca önemli yapımlarda oynadı. Kimisinde başrol kimisinde ise yan rollerde oynayarak sanatını gösterdi.

Mehmet Özgür Dizi ve Filmler

Mehmet Özgür'ün yer aldığı başlıca dizilerden bahsedecek olursak Muhteşem Yüzyıl, Çalıkuşu, Filinta, Ertuğrul 1890, Ya İstiklal Ya Ölüm, Uyanış Büyük Selçuklu ve son olarak Alparslan Büyük Selçuklu'yu sayabiliriz. Genel itibariyle tarihi dizilerde rol aldığını anlıyoruz. Bu nedenle kendisi TRT 1 yapımlarında veya geçmiş konulu filmlerde gözlerimizin ilk aradığı isimlerden. Dizi ve filmlerdeki performansı o kadar iyi ki geçmiş zamanları çok iyi canlandırıyor.

Diziden Ayrılacak mı?

Öte yandan Mehmet Özgür'ün Alparslan Büyük Selçuklu'da kaç bölüm oynayacağı merak edilmekteydi. Başarılı oyuncunun bir süre daha dizide yer alıp daha sonra ayrılacağı iddia edildi. Ancak TRT 1 dizisinde şu an için bir açıklama gelmiş değil.