Aldatmak Oyuncusu Diziden Ayrılacak mı? Yapımcı Duyurdu

Aldatmak Oyuncusu Diziden Ayrılacak mı? Yapımcı Duyurdu

ATV dizisi Aldatmak'tan ayrılacak oyuncuyla ilgili bilinmeyenlere yer verildi. Pek çok kişinin yakından takip ettiği dizideki son durum açıklanacak. Öte yandan Aldatmak dizisinden kim ayrılıyor? Başrol oyuncusu herkesi şok içerisinde bıraktı.

ATV'deki Aldatmak dizisinde güncel gelişmeler paylaşıldı. Pek çok kişinin severek izlediği dizide ne yazık ki başrol oyuncu ayrılığı gerçekleşecek. Tüm bu gelişmelerle beraber bizleri nelerin beklediği de yanıt bulacak. Son zamanlara damgasını vuran dizide neler oluyor?

Ercan Kesal Diziden Ayrılacak mı?

Aldatmak dizisinde Ali Fuat Okuyan karakteri ile karşımıza çıkan Ercan Kesal, diziden her an ayrılabilir. Hakkında böyle bir iddiaya yer verildi. Dolayısıyla usta oyuncunun ekranlara veda ihtimali üzerine çok düşünülüyor.

Son Bölümde Yaşananlar

"Boşanmaktan vazgeçtiği için protokolü yırtıp atan Güzide, hafife aldığı Yeşim'le kolayca mücadele edebileceğini düşünse de rakibinin yalan söyleme kabiliyeti ve kurduğu oyunlar gittikçe daha çok canını sıkmaktadır.

Oylum, olanlardan sonra hala kendisine karşı soğuk davranan Tolga'nın gönlünü almak için harekete geçer. Ancak kendini affettirmesi gereken tek insan Tolga değildir. Kendi çıkarı için Oylum'u ateşe atan Tarık, Güzide'yle aralarının daha da açılmasına sebep olacaktır. New York yolculuğu öncesi her şeyi yoluna koymaya çalışan Oylum'un hayatında yeni dertler kendini belli etmeye başlamaktadır."