Ada Masalı Dizisi Final mi Yapacak? Yapımcıdan Ada Masalı Açıklaması Geldi

Ada Masalı Dizisi Final mi Yapacak? Yapımcıdan Ada Masalı Açıklaması Geldi

Star TV ekranında izleyici ile buluşan Ada Masalı dizisi yayınlandığı günden bu yana kemik izleyici kitlesine sahip oldu. Yaz dönemi başlayan diziler arasında tutunmayı başardı. işte detaylar..

Alınan bilgiler neticesinde düşük reytinglere sahip olan Ada Masalı dizisi yoluna devam etme kararı aldı.

Ekranların tek romantik komedi dizisi olan salı günü Masumlar Apartmanı ve Evlilik Hakkında Her Şey dizileri ile rekabet etmeye devam ediyor. Alınan bilgiler neticesinde Ada Masalı dizisi çok düşük reytinglere sahip oldu. Alt sıralarda yer alan dizinin akıbeti de merak söz konusu oldu. Buna rağmen Alp Navruz ile Ayça Ayşin Turan’ın başrollerinde bulunduğu diziyi seven kemik izleyici kitlesi bulunuyor. Bundan dolayı kanal, elindeki tek romantik komedi dalındaki diziyi harcamak istemiyor.

Ada Masalı dizisi yoluna devam etme kararı aldı!

Star TV ekranlarında izleyici ile buluşan Ada Masalı dizisi kemik izleyici kitlesi ile yoluna devam ediyor. Star TV yeni sezon için birçok farklı projeleri ekranlara getirdi. Sana Söz, Benim Hayatım, Kaderimin Oyunu, Hanedan gibi dizilerden iyi bir reyting bekleyen kanal, reyting savaşını başlattı. Alınan bilgiler neticesinde Star TV şuan için sadece Ada Masalı dizisi ile ayakta kalıyor. Reytingleri düşük olsa bile Ada Masalı dizisi ekranlara gelmeye devam edecek.Kanal yönetimi düşük oranlar gelmeye devam eden diziyi izleyiciler ile buluşturuyor.

Ada Masalı dizisi reytinglere rağmen ayakta

19 Ekim akşamı 19. bölümü ile ekranlara gelen Ada Masalı dizisi ABC1 gruplarında 23. sırada yer aldı. Bunun ardından AB’de günü 21. olarak tamamlayan Ada Masalı dizisi çok düşük reyting oranı ile yoluna devam ediyor. Ada Masalı dizisi herşeye rağmen 19. yeni bölümü 26 Ekim Salı günü izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Alınan bilgiler neticesinde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin ekranlara gelmesinin ardından Ada Masalı dizisinin reytinglerin daha da düşeceği söyleniyor.