Migros Et Fiyatlarında İndirime Gitti! Et, Tavuk ve Balık Kaç TL'ye Düştü?

Migros Et Fiyatlarında İndirime Gitti! Et, Tavuk ve Balık Kaç TL'ye Düştü?

Migros'un kampanyasıyla birlikte et fiyatları iyice düştü. Şok eden düşüşle beraber et, tavuk ve balık ne kadara satılıyor? Tüm bunların yanı sıra Migros aktüel ürünler kataloğunda yer alan ürünler de belli oldu. Et fiyatlarının indirimli halde satılması dikkat çekti. İşte Migros güncel et fiyatları...

Migros, yapmış olduğu kampanya ile gündeme geldi. Et, tavuk ve balık fiyatlarında önemli bir indirim yapıldı. Peki ürünler kaç TL'ye satılıyor? Son zamanlarda artan gıda fiyatları karşısında marketlerin tek tek kampanya yaptığı görülüyor. Şimdi ise fiyatlarla ilgili nasıl bir gelişme yaşandı merak edildi. Migros et fiyatlarına ilişkin son gelişmeleri paylaşıyoruz.

Migros Et Fiyatları

  • Kuzu sotelik et kg: 129,95
  • Kuzu kaburga kg: 79,95
  • Dana haşlamalık gerdan kg: 79,95
  • Kuzu sotelik kg: 129,95
  • Şenpiliç lokum bonfile kg: 38,90
  • Beypiliç parmak bonfile kg: 38,90

İndirimler Yayınlandı!

Migros aktüel ürünler kataloğunda yer alan indirimler dikkat çekti. Yalnızca kırmızı et değil, aynı zamanda tavuk ve balıkta da fiyat değişikliği yaşandığını belirtelim. Aktüel kataloğu incelediğinizde dilediğiniz ürünün güncel fiyatını görebilirsiniz. Migros'un yanı sıra diğer marketlerden de böyle bir indirim fırsatı gelecek mi zamanla ortaya çıkacak. Ancak şu sıralar Migros'tan başka et fiyatları konusunda çok fazla kampanya yapan market gözükmüyor.