Duy Beni Dizisi Yine Beklentilerin Altında! Bu Reytinglerden Sonra Final Yapabilir!

Duy Beni Dizisi Yine Beklentilerin Altında! Bu Reytinglerden Sonra Final Yapabilir!

Star TV dizisi Duy Beni ile ilgili bilinmeyenler ortaya çıktı. Öyle ki diziye dair başka neler biliyoruz? Duy Beni dizisi finaline ilişkin detaylar ve çok daha fazlası yanıtlanacak. Çünkü dizinin final yapma ihtimali gittikçe büyüyor. Bu reytinglerle dizinin yayın hayatına devam etmesi pek mümkün gözükmemekte.

Duy Beni dizisiyle ilgili merak edilenler tek tek yanıt buluyor. Öyle ki güncel detaylar ışığında dizi hakkında neler bilmekteyiz? Dizinin son reytingleri de ortaya çıktı. Star TV'deki yapıma dair son gelişme ortaya çıktı. Dizinin final yapacak olması büyük ses getirecek. Bu konuda resmi açıklama geldi mi?

Dizi Final Yapacak mı?

Duy Beni dizisinin final yapacağına dair resmi açıklama henüz gelmiş değil. Dolayısıyla bu noktada büyük bekleyişin sürdüğü belirtiliyor. Peki ya sevilen yapımla ilgili bizleri neler beklemekte? Star TV dizisindeki son durum ortaya çıkacak. Kanaldan açıklama gelmese de final kararının izlerinin henüz ortaya çıkmadığını biliyoruz.

Gün Değişikliğine Gidilebilir

Öte yandan Star TV'nin diziye final yaptırmak yerine gün değişikliğine gidebileceği vurgulandı. Dolayısıyla beklentiler henüz karşılanmasa da dizi için umutlu olunduğu belirtiliyor. Gelinen noktada bizleri başka nelerin bekleyeceği yanıtlanacak. Sevilen dizi ile ilgili farklı bir karar alınır ise paylaşacağız.