BİM, A101 Migros ve Carrefour'da Yumurta Fiyatları 27,90 TL Düştü! Büyük Marketlerde Kuyruk Oluştu!

BİM, A101 Migros ve Carrefour'da Yumurta Fiyatları 27,90 TL Düştü! Büyük Marketlerde Kuyruk Oluştu!

Market fiyatlarında en çok etkilenen durumlardan biri de yumurta fiyatlarının yükselmesi olmuştu. Yumurta 30’lu fiyatı 60 liraya kadar dayanmasıyla birlikte hükümet tarafından indirim çağrısına uyularak kampanyalar yapılmaya başladı.

Büyük marketler olarak BİM, A101, Yunus Market, Migros ve Carrefour yumurta fiyatlarında nasıl değişiklik yaptı? Detaylar haberimizde paylaşıldı. Döviz kuruyla ilgili olarak hem üretici hem de satıcı tarafından ciddi bir sıkıntıya düşülmüştü. Yem fiyatların artmasından dolayı da üretim sıkıntısı yaşanması durumunda fiyatları büyük oranda etkilenmişti. Kurların düşmesinden sonra hükümet tarafından çağrı da indirimi tetiklemeye başladı.

En Ucuz Yumurta Fiyatı Hangi Firmada?

Yapılan fiyat denetim araştırmalarından sonra ilk kampanya Yunus Market üzerinden geldi. Yumurtanın 30’lu L boyutunda fiyatı 29,90 TL olarak satışa sunuldu.

Migros Yumurta Fiyatı Ne Kadar?

Migros yumurta fiyatı olarak 30’lu M olarak 38,90 TL olarak satışını gösteriyor.

Carrefour Yumurta Fiyatı Ne Kadar?

Carrefour yaptığı yumurta fiyatı olarak 30’lu yumurta fiyatı küçük boy 45,90 TL olarak yer alırken M boy fiyatı olarak da 52,45 TL olarak yerini aldı.

A101 Yumurta Fiyatı Ne Kadar?

A101 yumurta fiyatı olarak Yeniköy yumurta fiyatı 29,90 TL olarak yerini aldı. Stokta kalmayan ürün olarak listeleniyor. En ucuz fiyatlı yumurta olarak XL 20’li yumurta 27,90 TL olarak yerini alıyor.