Bakanlık Açıkladı! Ayçiçek Yağı Fiyatı 98 TL'ye Düştü!

Bakanlık Açıkladı! Ayçiçek Yağı Fiyatı 98 TL'ye Düştü!

Tarım Kredi Marketleri'ndeki son durum şaşırttı. Pek çok kişi ayçiçek yağı fiyatlarını öğrendiğinde şok oldu. Peki 99 TL'ye düşen sıvıyağ karşısında nasıl bir adım atılacak? Fiyatlar iyice düştü ve bu durum vatandaşın işine geldi. Uygun ayçiçek yağı fiyatlarıyla birlikte son durumu açıklıyoruz.

Tarım Kredi Marketleri'ndeki indirimler gözler önüne serildi. Pek çok kişi ayçiçek yağını indirimli satın almak için marketlere akın etti. Peki 99 TL'ye düşen ayçiçek yağı stoklarla sınırlı mı? Güncel fiyat listesini sizlerle paylaşacağız. Açıkçası diğer marketlerden çok daha uygun fiyata satıldığı söylenebilir. Özellikle de son birkaç ay içerisinde zamlanan ayçiçek yağına rağmen, Tarım Kredi Marketleri bu indirimini sürdürüyor. Bu nedenle de vatandaş tarafından sıklıkla tercih edilen bir yer haline geldi.

Ayçiçek Yağı Fiyatı Düşüyor!

Ayçiçek yağı fiyatı, genel olarak her yerde düşüşe geçmiş değil. Ancak Tarım Kredi Marketleri, çok fazla kâr payı koymadan bu satışı gerçekleştirdiği için daha uyguna verebilmekte. Üstelik çeşitli masraflarda da vatandaşı düşündükleri için kâr edilmesi birinci planda yer almıyor.

Güncel Ayçiçek Yağı Fiyat Listesi

  • TMO 5 litre Ayçiçek yağı: 129 TL
  • TMO 3 litre Ayçiçek yağı: 98 TL
  • TMO 1 litre Ayçiçek yağı: 27 TL