Ayçiçek Yağı Fiyatı 50 TL'ye Düştü! A101'de Ayçiçek Yağı Fiyatı Yarıya İndi

Ayçiçek Yağı Fiyatı 50 TL'ye Düştü! A101'de Ayçiçek Yağı Fiyatı Yarıya İndi

A101'deki aktüel ürünler büyük dikkat çekti. Çünkü bu katalogda yer alan pek çok temel gıda ürünü indirime girdi. Ayçiçek yağından baldo pirince şok fiyatlar açıklandı. 3 litre yağın ne kadara satıldığını öğrenenler A101'e uğradı. Ayçiçek yağında büyük indirim sizleri de bekliyor. Peki indirimler ne zaman başlayacak?

A101'in yeni aktüel ürünler kataloğunu inceleyenler şaşkınlığını gizleyemedi. Çünkü temel gıda ürünlerinde ciddi indirimler yapıldı. Son haftalarda artan döviz kuruna ve çeşitli zamlara rağmen A101'de uygun fiyatlı ürünler satışa sunuldu. Özellikle de ayçiçek yağında ciddi düşüş yaşandı. Normalde 1 litresi 49,90 TL üzerinden satılan ayçiçek yağının 3 litresi kaç TL'ye satılacak görünce gözlerinize inanamayacaksınız!

Ayçiçek Yağında Büyük İndirim

Yudum Ayçiçek Yağı'nın satışına ilişkin indirim haberi geldi. Ayçiçek yağı 1 litresi 49,90 TL ve 4,5 litresi 133,90 TL'den satılıyorken artık 3 litresi 69,95 TL'den satılacak. Bu fiyat düşüşünü görenler A101'in yolunu tuttu. Zincir marketin yaptığı bu indirim sosyal medyada kısa süre içerisinde yayıldı. Pek çok kişinin ilgiyle takip etmekte olduğu fiyat listesi bu sefer beklentilerin de üzerine çıkmışa benziyor.

Temel Gıda Ürünleri de Düştü!

Yalnızca ayçiçek yağı değil, pirinç makarna ve çeşitli temel gıda ürünlerinin de düşük fiyattan satılacağı bilgisi geldi. Yani indirimlerin sonu bitmek bilmiyor. A101 aktüel ürünler kataloğunu inceleyenler çoktan aktüelin yayınlanacağı günü beklemeye başladı. İlk günden büyük bir yoğunluk olacağı düşünülüyor. Sonrasında ise stokların tükenmesiyle beraber yoğunluk da azalacaktır.