A101, BİM ve Migros Ayçiçek Yağı Fiyatını 25 TL'ye Düşürdüler! Ayçiçek Yağı Güncel Fiyat Listesi..

A101, BİM ve Migros Ayçiçek Yağı Fiyatını 25 TL'ye Düşürdüler! Ayçiçek Yağı Güncel Fiyat Listesi..

Marketlerde yaşanan gelişmelere bir yenisi daha eklendi. BİM, A101 ve Migros'a bakacak olursak yeni indirimler yapıldı. Sıvıyağ fiyatlarının düştüğü görüldü. Ayçiçek yağı kaç TL oldu? Güncel fiyat listesini sizlerle paylaştık. 5 litrelik teneke yağlarında büyük indirim bulunuyor.

Ayçiçek yağında yapılan indirim sonrası gözler marketlere çevrildi. Pek çok zincir market, yaşanan gelişmelerle birlikte fiyatlarını düşürdü. Özellikle de 5 litrelik sıvıyağında ciddi düşüş yaşandı. Teneke sıvıyağındaki düşüşlerin litre sayısıyla bağlantılı şekilde daha fazla olması şaşırtmadı. Peki Migros, A101 ve BİM'de güncel ayçiçek yağı fiyatları ne durumda? Güncel fiyat listesinin yanı sıra Migors'taki büyük kampanyadan da bahsedeceğiz. Sizler de ayçiçek yağındaki ciddi indirime bir göz atın.

BİM Ayçiçek Yağı Fiyatları

  • BİM 1 litre Ayçiçek yağı 25,90 TL
  • BİM 2 litre Ayçiçek yağı 49,90 TL
  • BİM 5 litre Ayçiçek yağı 119,00 TL

ŞOK Ayçiçek Yağı Fiyatları

  • ŞOK 1 litre Ayçiçek yağı 25,90 TL
  • ŞOK 2 litre Ayçiçek yağı 49,90 TL
  • ŞOK 5 litre Ayçiçek yağı 119,00 TL

Migros Sıvıyağ Fiyatı

Migros, online olarak satmış olduğu sıvıyağı ile stokları eritti. Oldukça ucuza satılan bu sıvıyağının fiyatı ise 5 litresi 70,95 TL olarak güncellendi. Dolayısıyla fiyatlardaki değişikliklere sık sık bakmamız gerekebilir.