Müge Anlı Şakayla Karışık Gözdağı Verdi! Duygusal Mesajla da Herkesi Duydulandırdı!

Müge Anlı Şakayla Karışık Gözdağı Verdi! Duygusal Mesajla da Herkesi Duydulandırdı!

Müge Anlı, bu sefer özel hayatı ile gündeme geldi. Sosyal medya hesabından Zahide Yetiş'e yazdıkları ile adından söz ettirdi. İkili arasındaki samimi mesajlar bir anda şaşırttı. Çünkü hiç beklenmedik atışmalar yaşandı. Peki ya Müge Anlı, Zahide Yetiş'i nasıl uyardı?

Zahide Yetiş ve Müge Anlı arasındaki diyalog büyük ses getirdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla şaşırtan ikili, dikkatleri üzerine çekmişe benziyor. Zahide Yetiş, yaptığı paylaşımda bebeğinden söz etti ve Anneler Günü'ne özel onu paylaştı. Müge Anlı ise öyle bir yorum yaptı ki görenler şaşırdı.

"Hasta Edersen Seni Gebertirim!"

Müge Anlı, Zahide Yetiş'e, bebeğini hasta etmesi durumunda ona esprili bir dille takıldı. İkili arasında eğlenceli anlar yaşandı. Zahide Yetiş, Müge Anlı için bebeğinin teyzesi olarak bahsediyor. Dolayısıyla ikilinin yakınlığı gözler önüne serildi. Şu sıralar aralarından su sızmadığını görüyoruz. Sosyal medyada zaman zaman birbirlerinden söz ediyorlar.

Müge Anlı'dan Duygusal Mesaj

Öte yandan Müge Anlı, yaptığı paylaşımda Zahide Yetiş'in bebeğinden söz ederek tatlı cümleler kullandı. Paylaşımında "Annesinin bir tanesi, teyzesinin göz bebeği Aras'ım. İzleyince çok duygulandı. İnşallah anneciğine de bize de hep güzel günler yaşatırsın. Güzel arkadaşım senin de Anneler Günün kutlu olsun" sözlerine yer verdi. ATV'de program sunan ünlü ismin pozitif mesajı ise beğeni ile karşılandı.