İbrahim Tatlıses'ten Acı Haber Geldi! İbrahim Tatlıses Sevenleri Yasa Boğuldu..

İbrahim Tatlıses'ten Acı Haber Geldi! İbrahim Tatlıses Sevenleri Yasa Boğuldu..

İbrahim Tatlıses'in yaşadığı sağlık sorunu gündem oldu. Yılbaşından sonra meydana gelen bu olay pek çok kişinin dikkatini çekti. Hayranları ne diyeceğini bilemedi. Tatlıses'in çocukları nasıl bir açıklama yaptı? İbrahim Tatlıses hastanede mi? İşte İmparator'un sağlık durumuna dair son gelişmeler...

Bir süredir program sunuculuğu yapan İbrahim Tatlıses, son zamanlarda konserlere ağırlık vermişti. Yılbaşı programından sonra da aldığı bir haberle adeta şok oldu. Sevenleri de bu gelişmeyi sosyal medya aracılığıyla öğrendi. Peki İbrahim Tatlıses'in başına ne geldi? Ünlü ismin sağlık durumu hakkında çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Yaptırdığı test pozitif çıkınca olanlar oldu. Şu an kendisi hastanede mi yoksa evinde mi?

İbrahim Tatlıses Virüse Yakalandı!

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses'in virüse yakalandığı belirtiliyor. Geçtiğimiz sezon yaptığı programlarla büyük beğeni kazanan Tatlıses, bu sezonda da konserler ile adından söz ettirmişti. Bir dönem konserlerden elde edeceği gelirler de gündem olmuştu. Şimdi ise yılbaşı programıyla beraber virüse yakalandığı haberi ortaya çıktı. Pek çok kişinin merak ettiği bu durumun yanı sıra neler yaşanacak merak ediliyor.

Sağlık Durumu Nasıl?

Ünlü ismin sağlık durumu hakkında şu ana kadar olumsuz bir açıklamada bulunmadı. Virüsü ağır atlatmayacağı tahmin ediliyor. Hafif bir şekilde geçirerek en kısa sürede sağlığına kavuşması beklenmekte. Tatlıses'in çocukları da bu gelişmeyle beraber babasının yanına koştu. İbrahim Tatlıses'in sağlığına kavuşması için pek çok kişi dua çağrısında bulunuyor.