Gülşen LGBT Bayrağı Açınca Olanlar Oldu! Seyirciler Gülşen Konserini Bir Anda Terk Etti!

Gülşen LGBT Bayrağı Açınca Olanlar Oldu! Seyirciler Gülşen Konserini Bir Anda Terk Etti!

Gülşen, Antalya'daki konseri esnasında yaptığı hareket ile dikkat çekti. Pek çok kişinin tepkisini çekse de ünlü isimle ilgili çok fazla yorum yapıldı. LGBT bayrağı açması sonrasında konser alanında neler yaşandı? İşte Gülşen'in LGBT bayrağı açmasıyla birlikte yaptığı açıklamalar...

Gülşen, Antalya'da sahne aldı. Güzel sanatçı, parçalarını seslendirdi ve hayranlarını eğlendirmeyi başardı. Güzel bir konser veren ünlü isim, yaptığı açıklama ile dikkatleri üzerine çekti. LGBT bayrağı açması sonrasında ise kimi dinleyicilerin tepkisini çekti. Konserden ayrılanlar oldu. Peki o gece neler yaşandı? İşte milyonların kilitlendiği o ana dair detaylar haberimizde yerini aldı.

Bayrak Açılınca Tepki Gösterdiler1

Gülşen'in LGBT bayrağı açmasıyla birlikte bazı dinleyicilerin konser alanını terk etmesi bir oldu. Ünlü sanatçı, farklılıklara saygı gösterilmesi gerektiğini vurgularken LGBT bayrağını açtı. Yaptığı açıklamada ise "Bunu bu gece gösterelim burada. Renklerimizi göstermekten korkmayalım arkadaşlar. Herkesin rengi kendine ve renkler çok güzel. Herkesin cinsel kimliği, hayatı kendine ait. Buna bir başkası karar veremez. Hayatımızın sahibi kendimiziz. Ne istiyoruz, ne yapacağız, neyi seviyoruz, ne olmak istiyoruz, hangi renkteyiz? İşte biz oyuz"  sözlerine yer verdi.

Sosyal Medya Bu Olayı Konuştu!

Öte yandan sosyal medya da ikiye bölündü. Pek çok kişi LGBT bayrağı üzerinden yapılanın doğru veya yanlış olduğunu savundu.