Alişan'ın Eşi Buse Varol Fena Halde İfşa Oldu! Alişan Resmen Sinir Krizi Geçirdi

Alişan'ın Eşi Buse Varol Fena Halde İfşa Oldu! Alişan Resmen Sinir Krizi Geçirdi

Son zamanların en çok konuşulan isimlerin başında gelen Alişan'ın eşi Buse Varol resmen ifşa oldu.

Birçok operasyondan geçerek güzelliğine güzellik katan Buse Varol, ekranlara tekrardan çıkma kararı aldı. Yetenekli oyuncunun rol alacağı proje ve hayat vereceği karakter ise herkesi şaşkına çevirdi. İşte ayrıntılar...

Geçtiğimiz aylarda Alişan’ın kardeşini kaybederek acısını paylaşan Buse Varol, yavaş yavaş toparlanmaya başladı. Bunun ardından yaz ayında ekranlarda olacağını söyleyen güzel oyuncu Buse Varol, gündeme bomba gibi düşmüştü. Fakat geçirdiğimiz aylarda Selçuk Tektaş’ın vefatı Alişan ve Buse Varol’un planlarını geri plana itti. Ayrıca güzel isim Varol, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar ile de neredeyse hergün gündeme geliyordu.

Buse Varol, hangi dizi ile anlaştı?

Kulislerden alınan bilgiler neticesinde yetenekli oyuncu Buse Varol'un Kırmızı Oda dizisinde yer alacağı söyleniyor. Bunun dışında Rezzan’ın ablası olarak gireceği iddia edilen Buse Varol'un hayat vereceği karakterin tamamen değiştiği ortaya çıktı. Bundan dolayı Varol hayranları, güzel oyuncunun hangi karaktere hayat vereceğini de şimdiden merak ediyor.

Varol'un hayat vereceği karakter belli oldu

Alınan bilgiler neticesinde Buse Varol bir avukat karakterine hayat verecek. Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmaması ile birlikte canlı kanıt niteliği taşıyacak. Yetenekli oyuncunun hayat vereceği karakter yakında izleyici ile buluşacak.