Alişan ve Buse Varol Boşanıyor mu? Alişan Tüm Gerçekleri Anlattı

Alişan ve Buse Varol Boşanıyor mu? Alişan Tüm Gerçekleri Anlattı

Sürekli magazin gündeminde olan Alişan ve Buse Varol çifti yine sosyal medyayı salladı. Sosyal medyayı çok aktif bir şekilde kullanan Alişan ve Buse Varol, yapılan iddialara sessiz kalmadı. İşte haberin tüm detayları...

Magazin gündeminden düşmeyen Alişan ve Buse Varol çifti sosyal medyada gündem oldu. İkilinin hayranları Alişan ve Buse Varol çiftinin yaptığı açıklama karşısında şok oldu. Geçtiğimiz aylarda abisini kayıp eden Alişan, bir süre gündemden uzak kalmaya çalıştı. Bunun ardından kısa bir süre önce de abisinin çocukları ile fotoğraf ve video paylaşımı yapan Alişan, milyonların sevgisini kazandı.

Alişan'ın yaptığı açıklama Yok artık dedirtti

Buse Varol ile mutlu bir evliliği olan Alişan, hakkında çıkan iddialar ile alakalı açıklama yaptı.  Ünlü turkuci Alişan'ın özel park yeri kullandığı iddia edildi. Hatta kimi sosyal medya kullanıcıları da bu duruma tepki gösterdi. Bunun üzerine Alişan, özel park yeri olmadığını söyleyerek hakkında çıkan iddialara tepki üstüne tepki gösterdi.

Alişan'dan iddialara cevap gecikmedi

Yeğenini okuldan almak için okula giden Alişan'ın özel park yeri kullandığına dair iddialar gündemi bir hayli meşgul etti. Alişan dışında Buse Varol'da eşi hakkında çıkan iddialara tepki gösterdi. Ünlü türkücü Alişan ise acısına insanların saygılı olması gerektiğini belirterek, karalama kampanyasına tepkisini belli etti. Akisana tepki gösteren birçok ünlü isim ise bu tür ifadelerin ne kadar yanlış olduğunu aksetti.