Alişan ve Buse Varol Ayrılıdı mı? Alişan Resmen Duyurdu..

Alişan ve Buse Varol Ayrılıdı mı? Alişan Resmen Duyurdu..

Alişan ve Buse Varol şu an neden ayrı? İkili her daim birlikteydi ancak şimdi ise Buse Varol farklı bir şehre gitti. Hal böyle olunca herkes Alişan ve Buse Varol boşandı mı diye sormaya başladı.

Gündemden düşmeyen çiftin ayrılık haberine ilişkin yeni gelişmeler...

Alişan, Buse Varol ile olan ilişkisi ile sık sık gündeme geliyordu. Özellikle de kardeşinin vefatından sonra çiftin daha çok kenetlendiği görülmüştü. Ancak ortaya çıkan bazı gelişmelere göre şu an birlikte değiller. Buse Varol'un şehir dışında olduğu ortaya çıkınca nedeni sorgulandı. Sosyal medyadan paylaşım yapan ünlü isim, Alişan ile neden ayrı olduklarını açıklamış oldu.

Buse Varol Alişan'dan Ayrıldı mı?

Buse Varol, çeşitli projeler nedeniyle şu an için şehir dışında kalıyor. Paylaştığı fotoğraftan da anlaşılacağı üzere Alişan ile birlikte değiller. Ancak ünlü türkücü de şarkı çıkarmak için yoğun bir projeye başlayacak. Kendisinin de en kısa sürede yeni eserini takipçileri ile paylaşması bekleniyor. Sesiyle büyük üne kavuşan türkücü Alişan, aynı zamanda oyunculuk ve sunuculuk da yaptı. Kendisinin çok yönlü bir sanatçı olduğunu belirtmek gerek.

Ne Zaman Kavuşacaklar?

Buse Varol'un şehir dışındaki işleri bittikten sonra ikilinin kavuşması bekleniyor. Böylelikle büyük hasret sona erecek. Takipçiler, ilk başta aralarında bir sıkıntı olduğunu düşündü. Ancak iş dolayısıyla bir süre ayrı kalmak zorundalar. Daha sonra büyük kavuşma gerçekleşecek.