Müge Anlı'da Şok Gelişme! Amcası Küçük Yeğenini Öldürdü Aile Sinir Krizi Geçirdi

Müge Anlı'da Şok Gelişme! Amcası Küçük Yeğenini Öldürdü Aile Sinir Krizi Geçirdi

ATV'nin en sevilen ve en çok izlenen programı Müge Anlı'da şok gelişme yaşandı 14 yaşındaki amcası 7 yaşındaki yeğenini öldürdüğü ortaya çıktı.

Müge Anlı'da şok gelişmeler yaşandı. Karadeniz Giresun'un Bulancak ilçesinde İkranur kaybolmuştu. Yapılan araştırmalar sonucunda 3 gün sonra cansız bedeni bulundu. Şüpheli ölüm olduğunu düşünen aile araştırmaya girdi. Daha 14 yaşında olan amcası ve 25  yaşında olan halası ikranuru öldürdükleri ortaya çıktı. Cinayeti 14 yaşındaki İkranurun amcası itiraf etti. Aile şok oldu.

İkranur'un bahçede  otlayan hayvanlara bakmaya çıktıktan sonra kaybolduğu sölenildi. Aradan 3 gün geçtikten sonra İkranur'un cansız bedeni derede bulundu. Bütün ailenin ifadelerine başvuruldu.

Aile  içinde halası ve amcasından süphelendiler. İkranur'un amcası ve halası 1 yıl sonra cinayeti itiraf etmek zorunda kaldı. Geçen sene  27.06 günü  saat  6 sularında hayvanlara bakmaya gittiği söylenilmişti.  3 gün sonra 7 km uzaklıktaki salman mevkisi adaköy dere'sinde cansız bedeni bulundu.

Amcası ve Halası Cinayeti İtiraf Etmek Zorunda Kaldı

GÜNCEL

15 ŞUBAT 2021 PAZARTESİ 12:21:17

SON GÜNCELLEME: 15/02/2021 12:28:59

Yok Artık! Müge Anlı’da 14 Yaşındaki Amcası 7 Yaşındaki İkranur’u Öldürmüş!

Geçen sene Giresun’un Bulancak ilçesinde kaybolan İkranur Tirsi’nin 3 gün sonra cansız bedeni bulunmuştu. Minik İkranur’un katili belli oldu. 14 yaşındaki amcası ve 25 yaşındaki halası minik İkranur’u öldürmüş! Cinayeti itiraf eden 14 yaşındaki amca pes artık dedirtti! 

Geçen sene Giresun’un Bulancak ilçesinde kaybolan İkranur Tirsi’nin 3 gün sonra cansız bedeni bulunmuştu. Minik İkranur’un katili belli oldu. 14 yaşındaki amcası ve 25 yaşındaki halası minik İkranur’u öldürmüş! Cinayeti itiraf eden 14 yaşındaki amca pes artık dedirtti!

7 yaşındaki İkranur’un bahçede otlayan büyükbaş hayvanlara bakmaya gittikten sonra kaybolduğu söylenmişti. 3 gün sonra da İkranur’un cansız bedeni derede bulunmuştu. Küçük kızın dedesi, amcası, 3 halasının da ifadeleri alınmıştı.

Şüphelilerden 14 yaşındaki İkranur’un amcası ve 20 yaşındaki halası 1 yıl sonra cinayeti itiraf etmek zorunda kaldılar. Geçen yıl 27 Haziran günü saat 18.00 sıralarında, kardeşi ve kuzeni ile oynayan, Nazlı- Serdar Tirsi çiftinin kızları İkranur, kaybolmuştu. Aİle küçük kzın büyükbaş hayvanların yanına gittiğini iddia etmişlerdi. İkranur, 3 gün sonra evlerinden 7 kilometre uzaklıktaki Salman mevkisi Adaköy Deresi´nde ölü bulunmuştu.  İlk tespitlere göre minik kızda travmatik bulguya rastlanmamıştı.

 

İTİRAF ETMEK ZORUNDA KALDI!

14 Yaşında olan amca  Sinan T., 7 yaşındaki yeğeni İkranur Tirsi’yi öldürdüğünü itiraf etti.

Bulancak ilçe Jandarma Karakolunda 3 gündür çapraz sorguya alınan akrabalarından 5’i serbest bırakılırken, olayı gerçekleştirdikleri iddia edilen 14 yaşındaki amca Sinan T. ve hala Ayşe T. yoğun güvenlik önlemleri altında sabah saatlerinde Bulancak Adliyesi’ne getirildi.

14 yaşındaki amca ve 25 yaşındaki hala 1 yıl boyunda canlı yayında soğuk kanlılıkla herkesi kandırmayı başarmıştı. Halanın daha önce 1’İ kuzeni olmak üzere 2 kere kaçıp evlendiği daha sonra eve döndüğü öğrenildi

Hala’nın yine bir gönül ilişkisine şahit olduğu düşünülen küçük İkranur’un  bu yüzünden öldürüldüğü düşünülüyor. İkranur’un babası “Eminim ki İkranur yine halasının yaşadığı görmemesi gereken bir ilişkiyi gördü ve bu neden le öldürüldü. Benim görmemi istemedikleri bir ilişkiydi” dedi.