Müge Anlı'da Rahmi Özkan'ın Eşine Yaptığı Sürpriz Çok Konuşuldu!

Müge Anlı'da Rahmi Özkan'ın Eşine Yaptığı Sürpriz Çok Konuşuldu!

ATV Müge Anlı'da yaşanan bir gelişme izleyicileri mutlu etti. Avukat Rahmi Özkan, Cuma günkü yayında eşinin doğum gününü kutladı. Kadınlardan bahsederken sözü bir anda eşine getirdi. Müge Anlı da bu haberle birlikte eşi Güniz Özkan'ın doğum gününü birlikte kutladı.

Müge Anlı'nın yeni yayınlarından birinde şaşırtıcı gelişmeler yaşandı. Avukat Rahmi Özkan'ın eşi Güniz Özkan'a karşı yaptığı sürpriz çok konuşuldu. Paslı cinayeti üzerine görüşülürken kadınlara nasıl davranılması gerektiğini anlatan Rahmi Özkan, sözü bir anda eşine getirdi. Kadınlardan bahsettikten sonra eşinin de doğum günü olduğunu aktardı. Daha sonra canlı yayında eşi için güzel sözler söyledi. İzleyiciler ise duygu dolu bir şekilde Avukat Rahmi Özkan'ı izledi.

Eşinin Doğum Gününü Kutladı

Müge Anlı'nın programında yaşanan ve tebessüm ettiren anlar kameraya yansıdı. Pek çok kişi böyle bir gelişme yaşanmasını beklemiyordu. Dolayısıyla programdaki bu anlarla beraber Müge Anlı'nın da katılımıyla ortam iyice şenlendi.

Müge Anlı da Konuştu!

Rahmi Özkan'ın eşinin doğum gününü birlikte kutlayan ikili, bu sayede ATV ekranlarında güzel anların yaşanmasına ön ayak oldu. Çünkü uzun zamandır çeşitli cinayet ve kayıp vakaları görüşüldüğü için programda çok fazla tebessüm ettiren anlar yaşanmıyordu. Haliyle bu durum dikkat çekmekteydi.