Erdoğan Duyurdu! Ödemeler Hemen Yapılacak..

Erdoğan Duyurdu! Ödemeler Hemen Yapılacak..

Emekli vatandaşların alım gücü iyice düştü. Bu durumda devreye girecek bir ödeme planı ise milyonları rahatlatabilir. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın haberdar ettiği gelişmeye dair bilinmeyenleri açıklayacağız. Peki ödemeler hangi bankadan gerçekleşecek? Emekliler bu sorunun yanıtını arıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan gelen açıklama herkesi şaşırttı. Öyle ki emeklilerle ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. Peki ya emekli maaşında artış olacak mı? Alım gücünün iyice düşmesiyle birlikte akıllara farklı bir fikir geldi. Emeklilere yapılacak ödemeler ve banka seçimiyle ilgili çeşitli detaylar paylaşıldı. Emeklilerde promosyon ödemelerine dair bilinmeyenler ortaya çıkıyor. İşte emekli promosyonu ile ilgili bilinmeyenler...

Emekli Promosyonu Arttı mı?

Emekliler, promosyon ödemesi ile önemli bir kazanç elde ediyor. 3 yılda bir yapılan bu ödemeler, seçtiğiniz bankaya göre değişkenlik göstermekte. 3 yıl boyunca anlaşma yaptığınız bankadan emekli maaşınızı almanız durumunda promosyon ödemesi hakkını elde ediyorsunuz. Anlaşma sağlandıktan sonra ödeme alınabiliyor. Dolayısıyla emeklilerin yapacağı banka seçimi ile alacağı ödemelerde değişkenlik gösterebilmekte.

Maaş Miktarına Göre Ödeme!

Ödemeler, genel olarak emekli maaşınızın yüksekliğine göre şekillenebilmekte. 2500 TL ve üstünde emekli maaşı alanların üst seviyede promosyon ödemesi aldığı biliniyor. Milyonlarca emeklinin değerlendirdiği bu fırsatla birlikte kazanç elde etitklerini söyleyebiliriz.