Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında Şoke Eden İddia! 8 Günlük Gelin Gülhan’ın Eşi ve Kayınvalidesi mi Öldürdü?

Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme Programında Şoke Eden İddia! 8 Günlük Gelin Gülhan’ın Eşi ve Kayınvalidesi mi Öldürdü?

Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı her gün farklı konulara ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Didem Arslan Yılmaz’ın programına başvuran Gülhan’ın ailesi kızlarının öldürüldüğünü dile getirdi. İşte haberin tüm detayları…

Hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici ile buluşan Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme programı yayınlandığı günden bu yana reyting rekorları kırmaya devam ediyor. Gülhan’ın annesi damadı ve annesinden şüphelendiğini belirterek, Didem Arslan Yılmaz’ın kapısını çaldı. Kızının yeni vefat etmesine rağmen damadının başka kadınlar ile mesajlarının olduğunu iddia etti. Damadının en ufak bir şeyde çok çabuk sinirlendiğini ve şüpheli davrandığını ifade etti. Göz yaşlarına hâkim olamayan acılı anne kızının neden öldüğünü sorguluyor.

Altın kavgası cinayete mi neden oldu?

Zeliha Börek, kızının tekrardan mezarının açılıp otopsi raporunun yapılması gerektiğini belirtti. Hatta göz yaşlı anne Zeliha, damadının kendine de bir şey yapacağını fakat her şeye rağmen bu olayın peşini bırakmayacağını ifade etti. Ayrıca kızının vefat etmesinin ardından altınların bulunmadığını söyleyen Zeliha Börek, “Kızımın vefat etmesinin ardından damadımın altınları sattığını duydum. Kızımın ölümünün ardından zaten Fatih’in davranışları zaten dikkatimi çekti. Ben kızım ile Fatih’in evlenmesini de çok istemedim. Zaten Fatih’in annesi de başından beri altınları isteyip duruyordu. Ben annesi ve Fatih’ten şüpheleniyorum” dedi.

8 günlük gelin altın kurbanı mı oldu?

Gülhan’ın ölümünün ardından kızının kayınvalidesinin yanına gittiğini söyleyen Zeliha Börek, canlı yayında göz yaşlarına hâkim olamadı. Bu iddiaların ardından Didem Arslan Yılmaz da Fatih’in yapacağı açıklamayı beklediğini dile getirdi. Zeliha Börek ise düğünden önce her şeyin yolunda olduğunu, gelin olarak kızının Afyon’a gittiğini 15 gün orada kalıp, İzmir’e geçeceklerini söyledi. Oranın adeti ve geleneklerine göre davrandıklarını söyleyen Zeliha Börek, damadının düğünden önce sinirlendiğini ve kapıyı yumrukladığını aksetti. Düğünde takılan takıların hiçbirinin ortada olmadığını savunan Zeliha Börek, dünürünün altınları sorduğunu ve istediğini ifade etti.