Çukur Dizinin Tüm Anıları Alev Alev Yanarak Kül Oldu! Çukur Oyuncuları ve Hayranları Yasa Boğuldu!

Çukur Dizinin Tüm Anıları Alev Alev Yanarak Kül Oldu! Çukur Oyuncuları ve Hayranları Yasa Boğuldu!

Başrollerinde Dilan Çiçek Deniz, Ercan Kesal, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş ve Aras Bulut İynemli gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisinde efsane haline gelen kahvehanede yangın çıktı. İstanbul Fatih’teki kahvehane alev alev yanmaya başladı. İtfaiye ekiplerinin yoğun çalışması sonucunda yangın güçlükle söndürülebildi. Alevler drone kameraları ile görüntülendi.

Fatih’te yer alan ve bir dönem Çukur dizisi için kullanılan Ayvansaray Esnaf Loncası, çıkan yangınla mahalle sakinlerine korkutucu dakikalar yaşattı. Yangın, kısa süre içerisinde etkisini arttırıp iki katlı apartmanı da etkisi altına aldı. Olay yerine çevre ilçelerden de çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Kahvehanede Çıkan Yangın Mahalle Sakinlerini Korkuttu!

Çukur dizisinde kullan Ayvansaray Esnaf Loncası’nda dün akşam saatlerinde büyük bir yangın çıktı. Binlerce kişinin yaşadığı mahalle, yangının büyümesiyle korkunç dakikalar yaşadı. Yangın, itfaiye ekiplerinin müdahalesiyle güçlükle söndürüldü. Fakat kahvehanenin üzerindeki bina tamamen kullanılamaz hale geldi. Olayı anlatan mahalle sakini Özkan Kılıç, ‘’Birden bire Çukur’un çekildiği kahvehanede yangın çıktı. İtfaiye geldi ve müdahale edildi. Kahvehanenin yukarısı normal ev. Kahvehane sahibi yaşıyordu.’’ dedi.

Mahalle Sakin Yangının Nedenini Anlattı!

Bir başka mahalle sakini ise kahvehanede çıkan yangının nedenini anlattı. O kişi, ‘’Binanın sahibi Halit arkadaşımız önce bize elektriklerin gittiğini söyledi. Şalteri kaldırınca bir anda ev yanmaya başladı. O, kendisini zor dışarıya atabildi.’’ ifadelerini kullandı.