Yalı Çapkını Dizisinde Başrol Değişti mi? Mert Ramazan Demir Diziden Ayrılıyor mu?

Yalı Çapkını Dizisinde Başrol Değişti mi? Mert Ramazan Demir Diziden Ayrılıyor mu?

Yalı Çapkını dizisinde başrol oyuncusu ekrana veda edecek. Başroldeki isim neden bir anda diziden ayrılıyor? Son dakika gelişmesiyle birlikte sevilen yapımda bizleri bekleyen detaylar paylaşıldı. İşte dizideki ayrılık iddiaları ve son bölüm özeti...

Star TV'de ekrana gelen Yalı Çapkını dizisindeki son dakika gelişmeleri paylaşıldı. Buna göre sevilen yapımdan hangi oyuncu ayrılacak? Güncel detayları paylaşırken bir yandan da dizideki son olayları aktaralım.

Mert Ramazan Demir Gidiyor mu?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Şerif Sezer ve Mine Tugay'ın oynadığı dizide başrol oyuncusu için yolun sonu gözüktü gibi gözüküyor. İddialar doğrultusunda Mert Ramazan Demir'in diziye veda etmesi istendi. Afra Saraçoğlu ile başrolü paylaşan oyuncu, magazin gündeminden bir türlü düşmemekte.

Dizinin Son Bölüm Özeti

"Seyran’ın Efe Han’la görüşmeye tek başına gittiğini ve sözleşme imzaladığını öğrenen Ferit deliye döner ve soluğu Defne ile Efe’nin yanında alır. Serter’in dayısının ise Ferit, Pelin’i rahat bırakmadıkça Ferit’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. İfakat; Orhan’la arasındakileri Halis Ağa’nın duymasından korkmaktadır."