Yalı Çapkını Dizisi Finale Doğru Adım Adım İlerliyor! Ferit Diziden Ayrılmak mı İstedi?

Yalı Çapkını Dizisi Finale Doğru Adım Adım İlerliyor! Ferit Diziden Ayrılmak mı İstedi?

Star TV dizisi Yalı Çapkını'nda Ferit karakteri gidecek ve dizi bitecek iddiası ses getirdi. Son zamanlara damgasını vuran dizide güncel gelişmeleri aktaracağız. Öyle ki diziyi yakından takip edenler bu habere çok şaşıracak gibi gözüküyor. Dizide Mert Ramazan Demir ayrılır ise final haberi gelebilir.

Star TV Yalı Çapkını dizisindeki güncel gelişmeler ve çok daha fazlasına değinildi. Mert Ramazan Demir'in hayat verdiği karakterle ilgili çeşitli ifadeler yanıt buluyor. Ferit karakter diziden en kısa sürede ayrılabilir. Bu veda haberiyle birlikte izleyicileri neler bekliyor sizlerle paylaşacağız.

Mert Ramazan Demir Ayrılacak mı?

Afra Saraçoğlu, Mert Ramazan Demir, Çetin Tekindor, Gülçin Santırcıoğlu, Emre Altuğ, Şerif Sezer ve Mine Tugay'ın oynadığı dizide başrol oyuncusunun vedası diziyi etkileyebilir. Bu yüzden Gülseren Budayıcıoğlu'nun senaryoyu finale göre düzenleyeceği hakkında konuşuluyor. Ancak henüz kesin bir açıklama yapılmış değil.

Yalı Çapkını Son Bölüm Konusu

Seyran’ın Efe Han’la görüşmeye tek başına gittiğini ve sözleşme imzaladığını öğrenen Ferit deliye döner ve soluğu Defne ile Efe’nin yanında alır. Serter’in dayısının ise Ferit, Pelin’i rahat bırakmadıkça Ferit’in peşini bırakmaya niyeti yoktur. İfakat; Orhan’la arasındakileri Halis Ağa’nın duymasından korkmaktadır.