Üç Kız Kardeş Dizisinde Yolun Sonuna Gelindi! İzleyiciler Artık Dizinin Biteceğine İnanıyorlar!

Üç Kız Kardeş Dizisinde Yolun Sonuna Gelindi! İzleyiciler Artık Dizinin Biteceğine İnanıyorlar!

Üç Kız Kardeş dizisinde artık yolun sonu iyice yaklaştı. Çünkü dizinin final ihtimalinin yanı sıra karakterler arasındaki olaylar da her şeyi özetliyor. Peki Kanal D dizisinin son bölümünde neler yaşandı? Rüçhan ve Türkan'ın başına gelenler izleyicileri şaşırtacak.

Kanal D dizisi Üç Kız Kardeş'te yaşanan gelişmeler gözler önüne serildi. Özgü Kaya, Berker Güven, Nazlı Senem Ünal, İclal Aydın, Reha Özcan, Veda Yurtseven'i oynadığı dizide bir süredir ortalığa atılan iddialar da yanıtlandı. Dizinin final yapacağına yönelik ifadeler gittikçe netleşiyor.

İzleyiciler Finale İnanmaya Başladı!

Final haberleri artık izleyiciye daha gerçekçi geliyor. Dizinin bu sezon içerisinde sona ereceği yönündeki ihtimali ne kada doğru? Güncel gelişmeleri ve çok daha fazlasını ileteceğiz. Dizinin son bölümünde işlerin daha da karmaşık hale gelmesi, akıllara final ihtimalini tekrardan getirdi.

Rüçhan ve Türkan Arasında Yaşananlar

Rüçhan oynadığı oyunla Türkan’a karşı büyük bir zafer kazandığını düşünürken, diğer yanda kendisini bekleyen tehlikeli bir sürprizle sarsılır. Üstelik Türkan da Rüçhan’ın oyunlarına karşı dik durarak ona yenilmeyeceğinin sinyallerini vermektedir. Fatih’in kızının Almanya’dan gelişi, evde bir yandan hüzün diğer yandan sevinç yaratır. Genç kız, amansız hastalığına rağmen eve neşe katmış, sayesinde tüm Kalender Ailesi bir araya gelmiştir. Ancak Dönüş’ün donör olmaktaki ısrarı, Nesrin ve Sadık’ı sürekli iki arada bırakmaktadır.