Teşkilat'ta Büyük Fırtına Kopacak! Dizideki Son Gelişmeler Paylaşıldı!

Teşkilat'ta Büyük Fırtına Kopacak! Dizideki Son Gelişmeler Paylaşıldı!

Teşkilat dizisindeki detaylar tek tek paylaşıldı. TRT 1 dizisinde büyük savaş başlamak üzere. Efkar ve Hartley karşı karşıya geldi. Diziyi yakından takip edenler ise üzerindeki şoku henüz atabilmiş değil.

TRT 1 dizisi Teşkilat'ta bizleri neler bekliyor? Son zamanlara damgsını vuran dizide büyük savaş başlamak üzere. Bu durum izleyicilerin gözünden kaçmadı. Diziyi yakından takip edenler ise olanlara şaşırdı. İşte sevilen yapımdaki son durum ve dahası haberimizde yerini aldı.

Efkar ve Hartley Savaşacak mı?

Teşkilat'ta Hartley ile Efkar savaşı başlıyor mu? İzleyiciler yaşananlara bir türlü anlam veremedi. Son bölümde kıyamet kopacak gibi gözüküyor. Diziyle ilgili merak edilenler tek tek paylaşılacak.

Teşkilat'ta Neler Oldu?

Başarılı geçen operasyonun ardından Frederick’i alan ekip, çıkış planını uygularken çatışmanın ortasında kalıyor. Efkar’ın namlusunun hedefinde olan Hartley için tehlike çanları çalmaktadır. Savunma sanayisine karşı bir tehdit olacağı bilgisine ulaşan ekip ise vakit kaybetmeden operasyona başlama kararı alır. Hartley’e ulaşmaya çalışan Ömer, Hasan Atmaca’yla ilgili çok önemli bir bilgiye ulaşır. Efkar’ın Hartley planı sonucunda karşısına çıkan kişi beklemediği birisi olacaktır. Hartley ve Efkar arasındaki savaşı başlatacak düğüm, artık kopmak üzeredir!