Ömer Dizisi İçin Kritik Bölüm! Ya Final Yapacak Ya Devam Edecek!

Ömer Dizisi İçin Kritik Bölüm! Ya Final Yapacak Ya Devam Edecek!

Star TV dizisi Ömer'de bizleri neler bekliyor? Dizinin final iddiaları büyük ses getirdi. Henüz birkaç bölümn ekrana gelmiş olmasına rağmen dizideki son durum içler acısı. Çünkü reytinglerde beklenilen etkiyi henüz gösteremedi. Final tarihi belli oldu mu?

Star TV dizisi Ömer, beklentileri zamanla karşılamamaya başladı. Yeni bölüm fragmanıyla birlikte izleyicilerin dikkatini çekmiş olsa da dizi için kaçınılmaz sona da az var gibi gözüküyor. Peki ya dizi gerçekten de final yaparak yayın hayatına veda edecek mi? Yeni bölümde bizleri neler beklemekte? Selahattin Paşalı, Barış Falay, Gökçe Bahadır, Merve Dizdar, Zerrin Sümer, Gülçin Kültür Şahin, Onur Bilge, Gamze Karaduman, Serpil Gül, Muharrem Türkseven ve Melike Güner'in oynadığı dizideki son detayları paylaşacağız.

Ömer Dizisinde Neler Yaşandı?

Babasının beklenmedik tokadıyla sarsılan Ömer, bir yandan onun nasihatlerine uymaya çalışırken bir yandan da Gamze’ye karşı günden güne çoğalan duygularıyla mücadele etmektedir.

Oğluyla birlikte yeni yaşamına uyum sağlamaya çalışan Gamze, hayatını devam ettirebilmek için annesinin şartlarını kabul etmek zorunda kalır. Ancak Ömer'e karşı hissettikleri, annesine verdiği sözü tutması önündeki en büyük engeldir.

Ailesini bir arada tutmak için çabalayan Nisa, üst üste aldığı kötü haberlere karşı ayakta durmaya çalışırken, kimseye bir şey belli etmemeye çalışır. Fakat onu bekleyen zor günlerin farkındadır.