Kurtlar Vadisi Kaos'un Yayınlanacağı İddiası Doğru mu? Disney Plus'ta Yayınlancaktı Ama...

Kurtlar Vadisi Kaos'un Yayınlanacağı İddiası Doğru mu? Disney Plus'ta Yayınlancaktı Ama...

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi için yeni bir adım atıldı mı? Sevilen yapım ne zaman ekrana gelecek? İzleyiciler bu sorunun yanıtını arıyor. Son dakika gelişmesiyle birlikte, dizinin Disney Plus ekranlarında yayınlanmayacağı öğrenildi.

Necati Şaşmaz'ın yapmış olduğu açıklama ile birlikte Kurtlar Vadisi Kaos müjdesi verilmişti. Ancak dizinin bir türlü ekrana gelememesi izleyicilerin kafasında soru işareti uyandırdı. Peki dizi ne zaman başlayacak? Şok etkisi yaratan bu gelişmenin hemen ardından diziyle ilgili bazı bilgiler verildi. Şimdi ise sevilen yapıma dair merak edilenler yanıt bulacak.

Kurtlar Vadisi Kaos Başlayacak mı?

İddialara göre Disney Plus ile anlaşıldığı yönündeki haber gerçek değil. Öyle ki eğer Disney Plus ile bir anlaşma sağlanmadı ise dizinin farklı platformlarda yayınlanma şansı artıyor. Bu konuda henüz net bir açıklama yapılmaması artık izleyicilerin moralini de bozmakta. Güncel gelişmeler ve çok daha fazlasını sizlerle paylaşmayı sürdüreceğiz.

20 Yılı Kurtlar Vadisi'nde  Geçti

Necati Şaşmaz, katıldığı programda önemli bir açıklamada bulunmuş ve  "Kurtlar Vadisi'nde 397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı Kurtlar Vadisi ile geçti. Kıymetli ancak bir o kadar da yorucu bir işti, bu sebeple bir ara verelim diye düşündük. Dizi tekrar istenmeye başladı, nasipse olacak. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için" demişti.