Kardeşlerim Dizisine Veda Edecek İsim Belli Oldu! ATV'den Kim Gidiyor?

Kardeşlerim Dizisine Veda Edecek İsim Belli Oldu! ATV'den Kim Gidiyor?

Kardeşlerim dizisinden bir oyuncunun ayrılması bekleniyor. Ünlü isim ekranlara veda edecek. Peki hangi oyuncu diziden ayrılma noktasına geldi? Yeni dizisiyle ekranlarda boy göstermesi bekleniyor. ATV dizisindeki son durum haberimizde...

ATV dizisi Kardeşlerim'den hangi oyuncunun ayrılacağı merak konusu haline geldi. Su Burcu Yazgı Coşkun, Onur Seyit Yaran, Bilal Yiğit Koçak, Celil Nalçakan, Ahu Yağtu, Fadik Sevin Atasoy ve Cüneyt Mete'nin oynadığı dizide bizleri neler bekliyor? Son dakika gelişmesi ve dahasını paylaştık. Sevilen yapımda ayrılıklar üstü üste gelmeye başladı.

Tolga Diziden Ayrılıyor!

Berk Ali Çatal'ın hayat verdiği Tolga karakteri için yolun sonu gözüktü. Oyuncunu diziden ayrılacağına yönelik bilgi iletildi. Çünkü kendisi yeni bir yapımda oynayacak. Üstelik sözleşmesi de hazır. Peki dizinin son bölümünde neler yaşandı? Detaylarıyla birlikte aktarıyoruz.

Kardeşlerim Son Bölümde Olanlar

"Sarp'ın yaralanması, Ahmet ve Ömer cephesinde önemli gelişmeler yaşanmasına neden olurken, Akif de Ayla'nın aldığı ses kaydını imha etmek için çabalar. Asiye ve Doruk tutuklanma tehlikesiyle karşı karşıya kalırken; Orhan, Eren ailesini çok sevindirecek sürpriz bir karar alır. Nebahat, Doruk'u Asiye'den uzaklaştırmak için farklı yollar denemeye devam ederken, Ömer'le kardeşlik bağı gün geçtikçe daha da güçlenen Yasmin'in Asiye'ye karşı yaptığı hamle hiç beklenmedik bir sonuca sebep olur."