Hayatımın Şansı Dizisi İçin Final Kararı Verildi! Fox TV Bir Dizinin Daha Biletini Kesti!

Hayatımın Şansı Dizisi İçin Final Kararı Verildi! Fox TV Bir Dizinin Daha Biletini Kesti!

Hayatımın Şansı dizisi için yolun sonuna gelindi. Dizinin final yapacağı bilgisi iletildi. Öyle ki Fox TV, düşük reyting alan dizilerin gözünün yaşına bakmıyor. İşte dizinin final yapacağı bölüme dair detaylar...

Fox TV'de yayın hayatına başlayan Hayatımın Şansı dizisi, ilk bölümü ile alkış toplamıştı. Sonrasında ise dizinin hikayesi kesintisiz şekilde devam etmişti. Ancak alınan bir haber, izleyicilerin yüreğini parçaladı. Hiç beklenmeyen bir gelişme gündemdeki yerini aldı. Dizi için final karar verildi.

Hayatımın Şansı Final Yapıyor!

Hayatımın Şansı dizisi için final kararı geldi. Yapımcı ve kanalın yaptığı anlaşma ile birlikte 9. bölümd final yapacak. Alican Yücesoy, Şifanur Gül, Musa Uzunlar, Erkan Avcı, İlker Kızmaz, Kemal Uçar, Açelya Devrim Yılhan, Sermet Yeşil, Tuğçe Yolcu, Aslıhan Kapanşahin, Hale Soygazi, Hira Su Yıldız'ın oynadığı dizide artık yolun sonuna gelindi.

Hayatımın Şansı Dizisi Son Bölüm Özeti

"Havalimanında kaçmak üzere olan kızlarımız, hiç ummadıkları bir yerden darbe yerler... Artık her şey sil baştan başlayacak, kartlar yeniden karılacaktır... Rüzgar ile Yonca yeni kararların arifesinde birbirlerine giderek yakınlaşıyorlardır. Canan ise, Erman ile birlikte Sare’yi almak için girdiği yolda; sadece onu değil tüm karakterlerimizi derinden sarsacak acı bir olaya neden olur..."