Fox TV Pazar Gününe Özel Bir Dizi Ayarladı! EGO Dizisi Oyuncuları ve Konusu!

Fox TV Pazar Gününe Özel Bir Dizi Ayarladı! EGO Dizisi Oyuncuları ve Konusu!

Fox TV dizisi Pazar gününden itibaren ilk bölümüyle ekrana gelecek. Peki dizinin yayın tarihi, oyuncu kadrosu ve konusu hakkında ne biliyoruz? Güncel detaylar haberimizde yerini aldı.

EGO dizisinin konusu ve oyuncu kadrosuna ilişkin detaylar paylaşıldı. Dizinin yayın tarihiyle ilgili bilgiler de aktarıldı. Peki daha şimdiden izleyicilerin beğenisini kazanan diziye dair neler biliyoruz? Dizi 5 Şubat 2023'te ilk bölümüyle ekrana gelecek.

EGO Dizisi Oyuncuları

EGO dizisinde Alperen Duymaz, Melisa Aslı Pamuk, Ahmet Kayakesen, Rüya Helin Demirbulut, Hülya Gülşen Irmak, Derya Beşerler, Can Adalıer, Emirhan Dönmez, Tuna Orhan, Naz Sayıner, Ahmet Şeninak ve Erdal Küçükkömürcü oynayacak.

EGO dizisi konusu

EGO dizisinin resmi internette yer alan konusu aşağıdaki gibidir:

"Elif’le (Rüya Helin Demirbulut) Erhan (Alperen Duymaz) birbirlerini çok seven nişanlı bir çifttir ve hayattan en büyük beklentileri evlenip, mutlu bir yuva kurmaktır. Yaşantılarının rutini, Erhan’ın trajik aldanışı ile bozulur ve Erhan, ödenmesi çok güç bir borç yüküyle karşı karşıya kalır. Birlikte gittikleri, Erhan’ın iş gezisinde aldıkları bu haberle hayatları da psikolojileri de alt üst olacaktır. Ödemeleri neredeyse imkansız olan borç hayatlarını kabusa çevirmişken, Erhan’ın patronu Sibel’in (Melisa Aslı Pamuk) yaptığı teklif hayatlarını sonsuza dek değiştirecektir…"