Çukur'un Fenomen Oyuncusu Hangi Dizide Oynayacak Açıklandı!

Çukur'un Fenomen Oyuncusu Hangi Dizide Oynayacak Açıklandı!

Rıza Kocaoğlu'nun başrolde oynayacağı yeni dizisi belli oldu. Ünlü oyuncu, son olarak Çukur dizisindeki başarılı performansı ve Zeytin Ağacı'ndaki rolü ile dikkatleri üzerine çekmişti. Şimdi ise ünlü ismin yeniden televizyon ekranlarına döneceği belirtildi. Başrolde ünlü isimlerle oynayacak.

Çukur dizisinde Aliço karakteriyle beğenilerin sahibi olan ünlü isim, hayat verdiği karakterlerle adeta farkını ortaya koyuyor. Şimdi ise öyle bir yapımda oynayacak ki adeta büyük ses getirecek. Kendisiyle birlikte diziye dair oyuncu kadrosu da açıklandı. İşte ünlü isme dair çeşitli detaylar ve son dakika gelişmeleri haberimizde bulunuyor.

Tuzak Dizisi Oyuncu Kadrosuna Katıldı!

Rıza Kocaoğlu'nun yeni dizisi belli oldu. Ünlü oyuncu Tuzak dizisinde başrol oynayacak. Kendisine Akın Akınözü eşlik edecek. Dolayısıyla sağlam bir yapımın yolda olduğu belirtilmekte. Öte yandan dizide oynayacak diğer isimler ise Talat Bulut, Esengül Aypek ve İlayda Çevik olarak açıklandı. İddialı bir yapımın yolda olması izleyicileri de heyecanlandırıyor. Bakalım ortaya nasıl bir dizi çıkacak?

TV8'de Yayınlanacak

Bilindiği üzere TV8 çok sık dizi yayınlayan bir kanal değil. Ancak yayınladığı zaman da reyting rekorları kırabiliyor. Dolayısıyla böylesine önemli bir yapımın ekrana gelecek olması izleyicileri heyecanlandırdı. Şimdi ise diziye ilişkin neler biliyoruz yakında ortaya çıkacak...