Bir Dizi Daha Erken Final Yaptı! Çok Hızlı Başladı ve Bitti!

Bir Dizi Daha Erken Final Yaptı! Çok Hızlı Başladı ve Bitti!

Sipahi dizisi yayın hayatına erkenden veda ediyor. Show TV dizisi neden bir anda sona erecek? Son dakika gelişmeleri ve dahası haberimizde olacak. İşte diziyle ilgili son bilgiler ve çok daha fazlası haberimizde olacak...

Show TV'de ekrana gelen Sipahi dizisi için önemli bir haber verildi. Dizinin final yapacağı ortaya çıktı. Bu gelişmenin hemen ardından neler yaşanacak merak ediliyor. Dizi, henüz yayın hayatına yeni başlamıştı. Şimdi ise ne zaman final yapacağı soruluyor. Sipahi dizisinde başrol oynayan Kaan Yıldırım, Özge Gürel, Kerem Alışık'ın tüm performansı birkaç bölüm için miydi?

Dizi Neden Final Yapıyor?

Sipahi dizisinin final nedeni ise reytingler olarak gösterildi. Dizinin gidişatı ilk başlarda iyi olsa da zamanla tutunamadı. O yüzden final tarihi belirlendi ve oyunculara da özel duyuru yapıldı. Sipahi dizisi, 13  bölümlük anlaşmasıyla birlikte yayın hayatını noktalayacak.

30 Ocak 2023 Son Bölüm!

Sipahi dizisinin son bölümü 30 Ocak 2023 olarak açıklandı. Dolayısıyla dizinin bitmesine az bir vakit kaldığını belirtelim. Dizi yapımcı şirketinin oyunculara ve ekibe gönderdiği mesajda “Artan maliyetler sebebiyle maalesef 8. bölüm itibariyle final kararı alındı. Hepinizin bu işte emeği çok büyük. Herkese çok teşekkür ediyorum. Diğer projelerimizde görüşmek üzere…” açıklaması yapıldı.