Ben Bu Cihana Sığmazam'da Beklenen Oldu: Oyuncu Diziden Bir Anda Ayrıldı!

Ben Bu Cihana Sığmazam'da Beklenen Oldu: Oyuncu Diziden Bir Anda Ayrıldı!

ATV dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'da bizleri neler bekliyor? Diziden ayrılması beklenen oyuncunun aniden gitmesi izleyenleri şaşırttı. İşte sevilen yapımdaki güncel gelişmeler ve ayrılık haberi...

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Ragıp Savaş, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu ve Eren Vurdem'in başrolde oynadığı dizide neler yaşandı? ATV dizisindeki son durum ve çok daha fazlası yanıt buluyor. Sevilen dizideki güncel gelişmelere değiniyoruz. Özlelikle de Oktay Kaynarca'nın hayat verdiği Cezayir karakteri büyük ilgi gördü. Şimdi ise diziyle ilgili bazı detayları aktaracağız.

Erkan Sever Gidici!

Orhan karakterine hayat veren Erkan Sever, diziye veda ediyor. Oyuncu, dizinin başından bu yana ekranlardaydı. Şimdi ise ne zaman gideceği sorusu soruluyor. Yeni bölümü izlediyseniz heyecanlı anlara tanıklık etmişsinizdir.

Dizinin Son Bölümünde Yaşananlar

Cezayir kendisine yapılan ihanetle ilgili zor bir karar alma aşamasında ailesiyle vatanı arasında kalır. Sonunda zor da olsa kararını verir.

Tatavlalı, Cezayir'in sırlarını ele geçirir ve ödül olarak beklediği çağrıyı alarak Cezayir ve sistemini yok etmeyi amaçlayan uluslararası bir örgütle görüşmeye başlar.

Yaralı olarak hastaneye kaldırılan Jean Luc'un hayatı can düşman olarak bildiği Firuze'ye emanet edilir. Jean Luc ayıldığında Firuze'ye minnet duymak yerine Firuze'yi geçmişiyle ilgili köşeye sıkıştırmaya çalışır.

Firuze'nin Cezayir'e dair umutları, Cezayir'i Suna ve Leyla ile birlikte aile resminde görünce yıkılır. Firuze buna rağmen ikisinin de Cezayir'den evladı olduğu için Leyla'ya zeytin dalı uzatır.