Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölümünde Oyuncu Gidiyor! Ünlü İsim Diziyle Bağlantısını Kopardı!

Ben Bu Cihana Sığmazam Son Bölümünde Oyuncu Gidiyor! Ünlü İsim Diziyle Bağlantısını Kopardı!

Sevilen yapım Ben Bu Cihana Sığmazam'dan hangi oyuncunun ayrılacağı merak konusu haline geldi. Diziye veda edecek ünlü isim ve karakteri hakkında bilgi verildi. ATV dizisindeki son gelişmeler haberimizde...

Oktay Kaynarca, Ebru Özkan Saban, Pelin Akil, Ali Seçkiner Alıcı, Ragıp Savaş, Gülenay Kalkan Ünlüoğlu, Eren Vurdem'in başrolde oynadığı diziden bir oyuncu ayrılmak üzere. Ben Bu Cihana Sığmazam'ın yeni bölümünde bizleri neler bekliyor?

Ben Bu Cihana Sığmazam'dan Kim Ayrılıyor?

ATV dizisi Ben Bu Cihana Sığmazam'dan ayrılacak oyuncu hakkında bilgi verildi. Ziya Kürküt'ün diziden ayrılacağı vurgulandı. Bekir karakteri ile karşımıza çıkan oyuncu, dikkatleri üzerine çekiyor. Oyuncu ayrılmadan hemen önce dizide neler yaşanmış bir bakalım.

Dizinin Son Bölüm Özeti

Cezayir, Tatavlalı'nın kan dökmesine rağmen Tatavlalı'ya bir teklifle gider ve onunla sulh sağlamanın yolunu bulmaya çalışır. Cezayir'in çevresi bu teklife sıcak bakmaz. Tatavlalı, Cezayir'den gelen teklifi kendi lehine çevirir ve gizlice Cezayir'in mahremine sızarak onun sırlarını ele geçirmeye çalışır.

Leyla ve Firuze resim galerisinde karşılaşınca ortam gerilir. Leyla, Firuze'yi Gülendam'ın şüpheleri üzerinden suçlarken Firuze, Leyla'yı hiç beklemediği bir yerden vurur. Firuze, Leyla'nın şüphelerini ailesinden birinin üzerine çeker. Leyla'nın aklına giren bu şüpheyi Cezayir temizlemeye çalışır.

Jean Luc, Firuze'ye gerçekleri itiraf etmesi için son bir şans verse de hep peşindedir. Firuze, masumiyetini kanıtlamaya çalışır ve tüm tehlikeleri göze alarak Jean Luc'un yaşadığı yere gider. Cezayir, Firuze'nin yeğeniyle buluşacağını haber alınca hemen yola koyulur. Zira Firuze ve Jean Luc arasında hesap edilemeyen durumlar her an olabilir.