Yasak Elma Dizisinin Yine Senaryosu Değişti! Yasak Elma Yapımcısına İzleyiciden Tepki Geldi!

Yasak Elma Dizisinin Yine Senaryosu Değişti! Yasak Elma Yapımcısına İzleyiciden Tepki Geldi!

FOX TV ekranlarında izleyici ile buluşan Yasak Elma dizisi pazartesi akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde beklenmedik gelişmeler ekranlara gelecek. Dizi severler ise Yasak Elma dizisinin yeni bölümünü merakla bekliyor. İşte haberin tüm detayları...

120 bölümdür ekranlara gelen Yasak Elma dizisi geldiği nokta ile çok iyi reytingler elde yaptı. Rekor seviyeye Üç Kuruş dizisinin Yasak Elma dizisine rakip olarak gelmesinin ardından hangisini reytinglerde birinci olacağı merak ediliyordu. Yasak Elma dizisi yine reytinglerde zirvede yer aldı.

Yasak Elma dizisi tahtını kaptırmadı

Yasak Elma dizisinin senaristleri mantıklı kararlar almaya devam ediyor. Dizinin yeni bölümünde Yıldız, Çağatay ve Kumru arasında oluşturulan hikâye seyirci tarafından destek gördü. Yasak Elma dizisi TRT 1 ekranlarında yayınlanan Alparslan dizisinin ardından en çok izlenen dizi olarak kayıtlara geçti. Şevval Sam, Eda Ece, Murat Aygen, Berk Oktay ve Biran Damla Yılmaz'ın başrollerinde yer aldığı Yasak Elma dizisi yeni bölümü ile de gündemi altüst etmeye devam ediyor. Bir yandan entrika diğer yandan heyecan durumunu barındıran Yasak Elma dizisi komedi havasıyla da izleyici ekranlarda tutmayı başardı.

Yasak Elma dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

Yasak Elma dizisinin günümüzde kendisi ile dalga geçtiler tek dizi konumunda olması da reytingleri etkiledi. Dizinin yeni bölümünde Yıldız kendini aldatan eşi Çağatay’dan boşanmak isterken son anda Kumru’nun şahit olması üzerine bu kararından vazgeçiyor. Kumru’nun babası Doğan ile bir araya gelen Yıldız Çağatay’ın aralarında bir şey olduğu düşüncesi ile kriz meydana geliyor. Alınan bilgiler neticesinde dizinin yeni bölümünde aldatıldığını öğrenen Yıldız, kendisini aldatan eşinin Doğan ile birlikte ilişkisi olduğu düşüncesini katılmasıyla mücadele vermek durumunda kaldı. Boşanmak istemeyen Çağatay karar değiştirerek Yıldız’a ağır sözler söyleyip boşanmak için elinden ne geliyorsa yapacağını belirtti. Dizinin 121. bölümünde ortaya çıkan gerçekler izleyicileri ekranları kilitlemeyi hazırlanıyor. FOX TV ekranlarında 120. bölümü ile ekranlara gelecek olan Yasak Elma dizisi 22 Kasım Pazartesi günü izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor.