Yalı Çapkını Kazım Öldüyse Dizide Büyük Sıkıntı Çıkacak!

Yalı Çapkını Kazım Öldüyse Dizide Büyük Sıkıntı Çıkacak!

Suna, babası Kazım'a vurarak onu bayıltmıştı. Yalı Çapkını'ndaki bu sahneden sonra çeşitli detaylara yer verildi. Sevilen yapıma ilişkin bizleri neler bekliyor? Star TV dizisindeki bu durum büyük ses getirecek. Yalı Çapkını Kazım gerçekten de öldü mü?

Star TV dizisi Yalı Çapkını yeni bölümü büyük ses getirmişti. Pek çok kişi bir sonraki bölüm fragmanını bekliyor. Ancak Kazım'ın ölüp ölmediği hali hazırda merak edilmekte. Bu soru yanıt bulana kadar pek çok kişi beklemeye devam edecek. Reyting rekorları kıran ve adından söz ettiren dizide bizleri neler bekliyor?

Yalı Çapkını'nda Ayrılık Var mı?

Kazım karakterinin diziden ayrılıp ayrılmayacağı çok soruldu. Öyle ki başarılı oyuncu ekranlara veda eder ise dizinin hikayesinde aksamalar olabilir. Ancak bir yandan da ağır yaralı olma ihtimali üzerinde duruluyor.

Son Bölümde Olanlar

"Seyran Ferit’ten Suna’yı kurtarması için yardım ister. Ferit ise Suna’yı kaçırma planı yapar. Kazım’dan habersiz yaptıkları planı hayata geçirirler. Kazım ise Suna’nın kaybolduğunu anlayınca hıncını Esme’den çıkarır. Suna’nın konağa nasıl gireceği ise başka bir çetrefilli konudur."